• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #57233

Odstąpię lokal gastronomiczny / kebab

Odstąpię w pełni wyposażony, funkcjonujący lokal gastronomiczny oraz markę TURKICZ w centrum Gdyni, przy ulicy Świetojańskiej. 
Jest to kebab rzemieślniczy, robimy własne mięso, sosy, używamy najwyższej jakości produktów. Wysoką jakość 
potwierdzają opinie na Google - ponad 440 opinii, średnia 4,8. Wszystko to osiągnięte w nieco ponad rok od rozpoczęcia działalności. Świetny kucharz, pracownicy , którzy z chęcią zostaną w ramach nowego zespołu (szczegóły do ustalenia).

Marka ma bardzo duży potencjał i można ja skalować na kolejne lokale i miasta. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie potrzebuje żadnej inwestycji czy remontu. Powstał w 2021 roku, wtedy został przeprowadzony gruntowny remont lokalu, wykończony według projektu, wraz z nowymi instalacjami i wyposażeniem. Wszystkie urządzenia gastronomiczne i wyposażenie restauracji są praktycznie jak nowe, użytkowane tylko przez nas przez okres 1,5 roku.

Lokal ma 35m2, przestronna sala wydawcza wraz z dużym barem, gdzie przygotowywane są potrawy. Na zewnątrz duży ogródek wraz z meblami.
Wentylacja mechaniczna (osobny kanał), duży okap. Lokal podzielony jest na 2 części: zaplecze gastronomiczne i salę konsumpcyjną. W części gastronomicznej mamy oddzielną, niewielką kuchnie. 
W tej części znajdują się: 2 lodówki, zamrażarka skrzyniowa, blaty i zlewy ze stali nierdzewnej, drobne wyposażenie. W skład wyposażenia części barowej / konsumpcyjnej wchodzą: duży blat barowy wraz nadstawka chłodniczą, stół ze stali nierdzewnej, grill elektryczny Potis, płyta grillowa, frytownice podwójna, duży okap z wyciągiem, zabudowa szafki i zlewy, duży stół drewniany i hokery, 2 mniejsze stoliki z krzesłami.

Lokal bardzo czysty, zadbany, komfortowy. Posiada stałych klientów. Wokół jest zabudowa mieszkalna oraz biurowa. W pobliżu urząd miasta, przystanki ZKM i SKM, główna promenada nad morze (Al. Piłsudskiego) oraz powstający Park Centralny.

Cena za odstąpienie pełnego wyposażenia lokalu, ale przede wszystkim marki, przepisów, know-how, wdrożenia i przeszkolenia, opinii na Google, mediów społecznościowych, portali typu pyszne.pl

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 150000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

nieruchomość Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium
główne koszty działalności Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej