• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #53475

Odstąpię lokal gastronomiczny w centrum

Odstąpię działający od 3 lat lokal gastronomiczny Burgery&Crepe w doskonałej lokalizacji na ruchliwej dla ruchu pieszych ulicy Dekerta, 20 metrów od CH Plaza, pomiędzy sklepem Pepco (20m), KIK (30m), Teddy (30m) oraz nieśmiertelnym sosnowieckim targowiskiem przy ulicy Szklarnianej (20m).
Odstępujemy dobrze działającą i prosperującą firmę z własnymi recepturami, własnym brandem i stałymi klientami. Stan pandemii wymusił na nas wypracowanie dodatkowo odpowiednich receptur i technologii oraz znalezienie odpowiedniego typu opakowań pozwalających na dostawę naszych produktów jak najbardziej gorących oraz niezmienionych jakościowo w miejsce wskazane przez klienta.
W tak ciężkim czasie pandemii wypracowaliśmy nowatorski model realizacji zamówień „na dowóz”, które realizowane są poprzez zamówienia składane telefoniczne przez klientów a także dzięki współpracy z platformami do zamawiania jedzenia takimi jak Pyszne.pl, Uber Eats czy Glovo. Dzięki tym wszystkim działaniom, ciężkiej i systematycznej pracy oraz oczywiście otwarciu nowych kanałów przyjmowania i realizacji zamówień, na dzień dzisiejszy realizujemy kilkadziesiąt zamówień klientów „na dowóz” dziennie.
Umowa najmu podpisana jest na 10 lat i obowiązuje jeszcze 7 lat a niski miesięczny czynsz przy takiej lokalizacji jest niewątpliwie dodatkowym atutem. Powierzchnia lokalu to 46 m2 a dodatkowo posiadamy umowę z UM w Sosnowcu na ogródek całoroczny przed lokalem o wielkości 16 m2.
3 lata temu wykonaliśmy od podstaw remont lokalu (elektryka, kanalizacja, gładzie a także panele i kafelki na ścianach, podwieszany sufit, szyby w witrynach, klimatyzacja, monitoring wewnętrzny i zewnętrzny 24h, okap+wyciąg+instalacja oddymiająca itd.)
W skład wyposażenia wchodzi sprzęt niezbędny do prowadzenia takiej działalności: grille, frytkownice, naleśnikarki, lodówki, zamrażarki, piekarniki itd.
Odstępne za lokal to dochód-zysk za 6 miesięcy + wyposażenie.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Wszystkich szczegółowych informacji udzielę konkretnie zainteresowanym osobą czy firmą na spotkaniu indywidualnym.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Sosnowiec
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej