• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #53629

Odstąpię piekarnię gruzińską

Obecnie na sprzedaż mamy piekarnię w Kaliszu, zlokalizowany przy samym rynku w bardzo funkcjonalnym lokalu z dużym zapleczem, możliwym do zagospodarowania na jeszcze jeden biznes. Przedstawione zdjęcie dotyczy właśnie tego lokalu. Poważnie zainteresowanym chętnie pokażemy wszystko od kuchni. Jest to kompletny biznezs z dwoma pracownikami i zorganizowanym systemem dostaw. W zasadzie na zarządzanie możesz poświęcić 4 - 8 godzin w miesiącu, jednak większe zaangażowanie przekłada się na lepsze wyniki.
Koszty wynajmu wraz z mediami (bez prądu) nie przekraczają 4 tys złotych, a lokal został odświeżony i zmodernizowano instalację elektryczną.
Podana w ogłoszeniu cena to absolutnie łączne koszty przejęcia wyposażonej w sprzęt (dwa piece UNOX, okapy, lodówki, chłodziarka podblatowa) piekarni w Kaliszu wraz z długoterminową umową najmu.
Uwaga - bez dodatkowych opłat miesięcznych, bez zobowiązań.
Cena netto do rozsądnej negocjacji.

Reprezentujemy sprawdzony na rynku, dochodowy format piekarni gruzińskiej.
Marka naszych lokali ma bardzo duży potencjał wynikający min. z osoby założyciela brandu i twórcy przepisów na tradycyjne gruzińskie wypieki (15 rodzajów na słodko/wytrawnie).
Nowością w naszych lokalach jest wybór tradycyjnych gruzińskich pierogów chinkali przygotowywanych przez gruzińskich kucharzy.

Na ten moment posiadamy 13 lokali w woj mazowieckim, łódzkim, podkarpackim, wielkopolskim. Do końca roku planujemy 15 lokalizacji.

W większości lokali koszt inwestycji zwrócił się po 4 miesiącach. Z każdym kolejnym lokalem nabyliśmy doświadczenie w zakresie optymalizacji kosztów i podnoszenia rentowności tego biznesu. Co ważne, nie wymaga on doświadczenia w gastronomii. Nasz format przetrwał lockdown a piekarnie pod naszym szyldem otwarte były nieprzerwanie.

Nasza obecna działalność koncentruje się na organizacji nowych lokali na zlecenie naszych partnerów.
Obserwacja z rynku systemów franczyzowych skłoniła nas do uproszczenia wszelkich opłat, procedur - w 2 miesiące możesz mieć otwarty, dochodowy lokal przy total inwestycji już od 80 tys zł. Mamy partnerskie podejście do współpracy opartej na dzieleniu się doświadczeniem wszystkich prowadzących ten biznes.

Nasze lokale zdobywają uznanie konsumentów wyrażone setkami pozytywnych komentarzy na profilach społecznościowych oraz w google, a wpływa to na pozycjonowanie naszej marki. W ubiegłym miesiącu zostaliśmy laureatami nagrody ORŁY PIEKRNICTWA 2021.

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Kalisz
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 79000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej