• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #53933

Odstapię pizzerię

Odstąpię pizzerię położoną na wrocławskich Hubach, osiedlu graniczącym ze ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się w sąsiedztwie sklepów, przystanku tramwajowego, przy ul. z dużym natężeniem ruchu samochodowego i pieszego. Rezygnuję z tej działalności, ponieważ brakuje mi czasu na inne prowadzone przez nas firmy.

Lokal jest wyposażony i funkcjonujący. Spełnia wszelkie normy i wymagania stawiane przez przepisy. Posiada wszystkie badania sanepidu, badanie wody, kominiarskie, skuteczność wentylacji, koncesję itp. Lokal został przez nas dostosowany do prowadzenia gastronomii - posiada dostawione pomieszczenia (zmywalnia, toaleta dla gości, kuchnia) wg projektu technologicznego. Wszystkie pomieszczenia posiadają nowe instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne.

Lokal stanowi własność prywatną w Spółdzielni Mieszkaniowej. Powierzchnia lokalu to 81,5 m kw. Możliwość wynajmu ogródka od spółdzielni. Aktualna miesięczna wysokość czynszu najmu to 4100 brutto. Energia elektryczna płatna osobno (wg zużycia - licznik).

Lokal składa się z: sali konsumpcyjnej, wydawki, zmywalni, toalety dla gości, toalety dla pracowników wraz z przedsionkiem, kuchni/produkcji, rampy na dostawy, posiada duże witryny od ulicy.

SALA KONSUMPCYJNA wyposażona jest w:
14 krzeseł, 5 stołów, przeszkloną witrynę chłodniczą na napoje, dekoracje

KUCHNIA w lokalu wyposażona jest w:
Zabudowa kuchenna, 3 zlewy, kuchenkę indukcyjną wraz z piekarnikiem, piec konwekcyjny Hendi, miesiarkę do ciasta 30L z wyjmowaną dzieżą, półki ścienne

WYDAWKA wyposażona jest w:
Włoski piec do pizzy GGF z podstawą, profesjonalną krajalnicę do wędlin MAGA, stół do pizzy z blatem granitowym, nadstawkę chłodniczą, blaty, 3 lodówki podblatowe, zlewozmywak dwukomorowy, okap, talerze, sztućce, szklanki

ZMYWAK
Dostosowane pomieszczenie z zabudową ze zlewem

Na wyposażeniu znajdują się także boxy z matami grzewczymi i kablami do aut do dowozu pizzy oraz dwa samochody Fiat Panda (jeden diesel, drugi gaz).

W lokalu można działać i pracować pod własną marką od razu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 90000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej