• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-06-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #55933

Odstąpię pizzerię

Przedmiotem sprzedaży jest dobrze działająca pizzeria w samym centrum Zakopanego. Miejsce składa się z lokalu, tarasu, parkingu oraz w pełni wyposażonej kuchni głównie zaprojektowanej pod wyrób pizzy. Pizzeria oprócz sprzedaży na miejscu zajmowała się również dobrze prosperującym dowozem na terenie Zakopanego i okolic.

Cena dotyczy przejęcia lokalu w całości razem z KNOW-HOW, marką i nazwą firmy (wraz z przekazaniem praw licencyjnych do używania logo i nazwy), sprzętem, systemem POS, nr telefonu, mediami społecznościowymi oraz bazą dostawców i kontrahentów, itp. Lokal nie wymaga dodatkowych nakładów inwestycyjnych.
Jest w pełni wyposażony i użytkowany, wystarczy tylko przepisać go na nowego właściciela. Dla osób zainteresowanych możliwość przedstawienia udokumentowanego dochodu raportem księgowym.

Pizzeria notuje bardzo dobre wyniki, mówią o tym między innymi opinie na różnych platformach typu pyszne.pl, glovo jak i google gdzie jesteśmy w czołówce zakopiańskiej jeżeli o to chodzi.

Decyzja o sprzedaży została podjęta wyłącznie z powodów osobistych i nie jest związana z wynikami biznesowymi działalności.
W początkowym okresie działalności zapewniam przeszkolenie i wsparcie.
Po więcej informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz spotkania.
Osobom zainteresowanym mogę przesłać więcej zdjęć.
Oferta bezpośrednio od właściciela.
Podana cena jest ceną netto i nie obejmuje nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Zakopane
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 350000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej