• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #58689

Odstąpię pizzerię

Poszukuję chętnego na przejęcie prosperującej pizzerii, położonej na Gocławiu, w dzielnicy Praga Południe.

Lokal jest obecny na rynku od niemal 20 lat. W lipcu 2017 roku przejąłem go po poprzednich właścicielach, przeprowadzając remont i ulepszając wszystko, aby możliwe było przygotowywanie produktów na najwyższym poziomie. Mimo pandemii, nasza pizzeria nie tylko przetrwała, ale także osiągnęła przyzwoity poziom sprzedaży. W marcu tego roku ustanowiliśmy rekord ilościowy sprzedanych pizz, a wynik ten niemal wyrównaliśmy w kwietniu.

Niestety, prowadzenie pizzerii wraz z inną działalnością okazało się zbyt czasochłonne. Z tego powodu szukam chętnego na przejęcie lokalu, aby mogłem skupić się na sprawach prywatnych oraz innych projektach. Mimo to, dzięki zaangażowanej i profesjonalnej ekipie pracowników, pizzeria działa sprawnie, serwując produkty odpowiedniej jakości.

Pizzeria jest w pełni wyposażona i gotowa do dalszej działalności. Cały sprzęt jest sprawny i regularnie serwisowany, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł od razu zacząć prowadzenie biznesu. Chętnie podzielę się wszelkimi informacjami dotyczącymi realnej sprzedaży i realnych kosztów.

Jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem własnej pizzerii i chcesz kontynuować naszą działalność, skontaktuj się ze mną.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 109000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej