• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #59828

Odstąpię pizzerię

Sprzedam dochodową, znaną pizzerię zlokalizowaną we Wrocławiu wraz z know-how (procedury, druki, receptury, foodcosty, zezwolenia), całym wyposażeniem, samochodami, kontaktami, portalami społecznościowymi, bazą klientów oraz z przejściem długoletnich pracowników tj. wszystkimi elementami zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Pizzeria o ugruntowanej pozycji rynkowej ma wysokie oceny na portalach oraz google. Lokal zlokalizowany przy głównej ulicy w atrakcyjnej części miasta o powierzchni 100m2 + ogródek letni 30m2. Przychód za ostatnie 12 miesięcy: ponad 1.300.000zł netto, dochód: 160.000zł netto. Z roku na roku obroty zwiększają się o kilkanaście procent. Niski czynsz. Załoga zgrana, nie wymagająca codziennej kontroli. Przychody i zyski od pierwszego dnia przejęcia działalności.
Powodem sprzedaży jest brak czasu i większe zaangażowanie w inną główną branżę. Biznes ten przy codziennym zaangażowaniu może wygenerować co najmniej 20% większy przychód.
Sprzedaż poszczególnych składników majątku na fakturę VAT lub jako zorganizowana cześć przedsiębiorstwa. W cenie wdrożenie w biznes do momentu usamodzielnienia się.

Zapraszam. Więcej informacji przekażę telefonicznie.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 250000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej