• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #60597

Odstąpię pizzerię

Sprzedam działającą, dochodową pizzerię w centrum - do wglądu raporty sprzedażowe

Sprzedam działającą od lat pizzerię zlokalizowaną w centrum Częstochowy. Klimatyczny lokal z pięknym ogródkiem i uroczą altanką. Pizzeria posiada również własny parking dla klientów oraz system monitoringu wewnątrz i na zewnątrz lokalu. Bardzo niski czynsz i opłaty szczególnie jak na lokalizację.

Lokal przekazujemy jako w pełni wyposażony i zaopatrzony: piec na pizze, lodówki, komputer z zainstalowanym systemem do obsługi lokalu i dowozów (gwarantujemy przeszkolenie z obsługi), wyposażona sala oraz kuchnia. W skład zaopatrzenia będzie wchodził cały towar niezbędny do utrzymania ciągłości pracy pizzerii w okresie przejęcia. Baza dostawców u których się zaopatrujemy w wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach (w niektórych hurtowniach mamy spore rabaty), a także informacja o niezbędnych do działania produktach i miejscu ich zakupu (co i gdzie do tej pory było kupowane). Przekażę również wszystkie receptury tj. na ciasto oraz sosy uwielbiane i wysoko oceniane przez naszych klientów. Pizzeria ma swój profil na portalu pyszne gdzie cieszy się jedną z najwyższych średnich wśród lokali gastronomicznych w mieście. Możemy przekazać również sprawdzone i działające strategie działania na portalu pyszne aby uzyskiwać i utrzymać tak wysokie oceny.

Posiadamy pełną i sprawdzoną dokumentację dla sanepidu oraz gwarantujemy przeszkolenie i wsparcie w razie potrzeby często potrzebne szczególnie na początku. Możemy również wesprzeć informacjami dotyczącymi niezbędnych formalności niezbędnych do prowadzenia lokalu.
Pizzeria ma swoich stałych bywalców i cieszy się wciąż rosnącą popularnością dzięki wdrożonym przez nas działaniom. Posiadamy również rezerwacje na imprezy na przyszłe lata – lokal świetnie sprawdza się do organizowania różnego rodzaju przyjęć – urodziny, imprezy firmowe, chrzty, komunie itp..

Markę sprzedajemy ponieważ był to jeden z naszych projektów biznesowych, który przejęliśmy rozwinęliśmy oraz rozpromowaliśmy, a teraz chcemy przekazać osobie/osobom które poprowadzą go dalej w tej drodze do sukcesu tak abyśmy my mogli rozpocząć kolejny projekt.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Częstochowa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 149000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej