• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-07-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #48541

Odstąpię Pizzerię - Restaurację

Oferuję do sprzedaży Pizzerię - Restaurację - Catering, działający funkcjonujący Biznes znajdujący się w frontowym Lokalu z dużą witryną. Pizzeria umiejscowiona jest w nowym budynku na Osiedlu Nowe Dąbie i znajduje się w okolicach Tauron Areny, pomiędzy ulicami Mogilską a Al. Pokoju w sąsiedztwie Plazy (150m) na osiedlu które jest w ciągłej rozbudowie. W tym momencie jest zamieszkałych około 20 bloków i budowanych kolejnych 8.

Lokal w którym znajduje się Restauracja jest wyposażony w dwie toalety, zaplecze, zmywalnię, salę konsumpcyjną oraz kuchnię i bar. W lokalu jest zainstalowana klimatyzacja, wentylacja, pełna instalacja elektryczna, wodna i kanalizacja, TV, Internet oraz instalacja alarmowa a także instalacja systemu monitorowania lokalu. W budynku nie ma gazu. Do lokalu są dwa wejścia, frontowe od ulicy oraz wejście od "zaplecza". Restauracja posiadające wszelkie konieczne odbiory, techniczne i sanitarne.
Posiadamy wielką grupę fanów, osób prywatnych, Firm biurowych, sklepów i miejsc do których dostarczamy nasze produkty na organizowane tam imprezy urodzinowe, firmowe i rodzinne.

Otrzymują Państwo dodatkowo gotowy działający biznes, specjalizujący się w dostawach cateringowych.

Pizzeria posiada rozbudowany system zamawiania ON-Line, strona www, aplikacja do zamówień internetowych, bardzo dobrze działające profile Restauracji na Portalach do zamówień on-line, Pyszne.pl 4,5 gwiazdki, PizzaPortal.pl 4,5 gwiazdki, Uber Eats, Glovo.pl a także profil na FB i zakładkę na Google Maps. Dodatkowo w cenie otrzymują Państwo numery telefonów, bazę stałych klientów, kontrakty na dostawy do stałych klientów oraz wszelkie dodatkowe informacje niezbędne do dalszego niezachwianego działania. Wszystkie telefony serwisowe, kontakty z dostawcami.

Dodatkowym atutem jest sprawnie działająca, zgrana i współpracująca załoga która świadoma zadań pomoże w płynnym przejęciu i bez przestojowym dalszym działaniu.

Do wglądu wszelkie informacje: food-cost, obroty, ilość wyjazdów, raport Stava nt działalności Naszej Pizzerii, rejon itp, itd.

Gwarancja szybkiego zwrotu z inwestycji. Umowa najmu na 5 lat na dobrych warunkach.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Czy firma jest zyskowna? Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 10 lat
Uwagi

źródło : www.gumtree.pl

Dodatkowe informacje

nieruchomość Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium
wyposażenie lokalu/nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej