• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #59334

Odstąpię placówkę edukacyjną AMAKIDS

Odsprzedam działającą placówkę edukacyjną AMAKIDS na licencji franczyzodawcy (licencja obejmuje miasto Toruń i okolice). W cenie są:

- 3 licencje na 3 kursy: arytmetyka mentalna, liberyka (szybkie czytanie), memorika (zapamiętywanie)

- lokal (umowa najmu z SM Na Skarpie) wraz z wyposażeniem (meble, laptop, telewizor, pokazowe liczydło do nauki plus pozostałe materiały dydaktyczne do sprzedaży nowym uczniom (liczydła, książki)

Obecnie mamy grupę uczniów z kursu Arytmetyki Mentalnej - 25 dzieci w tym 2 grupy w pobliskiej Szkole Podstawowej (możliwość naboru kolejnego rocznika w tej szkole w nowym roku szkolnym).
Zajęcia prowadzi nauczycielka, która ma ukończone wszystkie 3 kursy na które mamy licencje (i jest gotowa do dalszej współpracy). Nauczycielka ma 4 letni staż w AmaKids, więc doskonale zna metodykę i ma dobre podejście do dzieci, które ją bardzo lubią.

Jako franczyzobiorca dostajesz:
Sprawdzony i kompletny program edukacyjny z pełnym wsparciem technicznym oraz marketingowym. Amakids to uznana marka: ponad 1200 partnerów w 29 krajach co zwiększy szansę na twój sukces i powodzenie inwestycji.

Know-how i system szkoleń: model finansowy, program Arytmetyki Mentalnej AMAKids, model marketingowy, zgodę na wykorzystanie loga marki AMAKids, cykl szkoleń z Master Trenerem, wsparcie biznesowe,

Kompletne narzędzia pracy: dostęp do platformy internetowej dla uczniów i nauczycieli, scenariusze zajęć w celu standaryzacji usług, materiały merytoryczne dla nauczycieli, autorskie i angażujące ucznia narzędzia do lekcji online, zestaw startowy.

Program działań i wsparcie marketingowe: otrzymujesz kompletny program marketingowy bazujący na aktualnych trendach sieciowych. Centralne działania internetowe, w tym kampanie Facebook, Instagram, GoogleAds, kampanie Lead, SEO.

System do kompleksowego zarządzania placówką: system do całkowitej obsługi biznesu. Z poziomu platformy online zarządzisz płatnościami od rodziców, rezerwacją i sprzedażą lekcji w tym zajęć online

W celu uzyskania kompletnych informacji finansowych zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Toruń
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 30000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej