• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-05-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #48064

Odstąpię PO REMONCIE lokal gastronomiczny

Witam,
Mam do zaoferowania lokal gastronomiczny o łącznej powierzchni 100 m2, z czego część konsumpcyjna stanowi 67m2, pozostała część to zaplecze dostosowane pod prowadzenie pełnej gastronomii.
Na część konsumpcyjną składają się 3 sale których powierzchnia wynosi: 26,22,19 m2. W lutym/marcu 2020 w części konsumpcyjnej został przeprowadzony generalny remont w celu dostawania lokalu pod kawiarnię – od tego momentu lokal nie został użyty ani razu i czeka na nowego najemcę.
Lokal jest dostępny po zrekompensowaniu kosztów remontu i zakupu wyposażenia oraz podpisaniu umowy najmu lokalu z właścicielem.
Czynsz 4470 zł netto/miesiąc
W ramach odstępnego oferuję:
Lokal nieużywany po remoncie w trakcie którego została położona podłoga, wykonane gładzie na ścianach, tapety, sztukateria, pomalowane ściany, instalacja elektryczna dostosowana do pełnienia nowej funkcji lokalu (szczegóły niżej)
14 stołów
13 krzeseł + 7 ‘zapasowych’
12 foteli z poduszkami na siedziskach
4 kanapy z poduszkami
Bar z pełną zabudową widoczną na zdjęciach, szafki wiszące wraz ze stalowymi ozdobami
Nowoczesne oświetlenie sufitowe + lampy ozdobne
Dodatkowo, zaplecze lokalu jest wyposażone w używaną kuchenkę gazową oraz inne używane sprzęty i naczynia potrzebne do prowadzenia działalności gastronomicznej.
Potencjał do wykorzystania:
Dogodna lokalizacja (50m od przystanku Korona, 100m od Bulwarów Wiślanych, 300m od Kładki Bernatka)
Po otwarciu Mostu Piłsudskiego – 1,5 km od Wawelu wygodną, wyremontowaną ulicą która będzie pełnić również funkcję spacerową, łączącą Wawel z Podgórzem
Współpraca z hotelem znajdującym się w tej samej kamienicy–możliwość podpisania umowy o świadczenie śniadań dla gości hotelowych

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 35000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej