• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-10-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #37564

Odstąpię połowę firmy w zamian za jej doinwestowanie

W zamian za inwestycję oddam połowę firmy. Środki mają na celu rozbudowę firmy o kolejne samochody, będą potrzebne jako środki obrotowe na okres terminów płatności. Nie interesują mnie środki oprocentowane, chyba, że są po stronie inwestora, absolutnie nie wchodzi w grę kredyt na naszą firmę pomimo jej zdolności kredytowej. Ewentualnie sprzedam firmę w całości jak w drugim ogłoszeniu.
Schemat działania jest wypracowany, rozbudowa firmy o ok 4-6 samochodów nie wymaga zatrudnienia nikogo dodatkowego poza kierowcami. Ryzyko inwestycji jest znikome.

Firma posiada:
Licencje Spedycyjną (było wpłacone zabezpieczenie 50 tys euro)
Licencja na transport międzynarodowy i krajowy
Certyfikat Kompetencji zawodowych
Ok 1000 pozytywnych opinii na giełdach Transportowych

W związku z posiadaniem własnej spedycji nie jesteśmy ograniczeni tylko do transportu, aczkolwiek transport stanowi 80% przychodów.

Firma działająca samodzielnie. Spedytorzy pracują w zawodzie kilka lat, wymyślony jest system prowizyjny dzięki któremu pracownikowi zależy tak jak właścicielowi na osiąganiu jak największych zysków.

Firma generuje minimum 30tys miesięcznie dochodu na czysto, dochód mogę zagwarantować w dowolny sposób, nawet w postaci kary umownej, lub zabezpieczenia części pieniędzy.
Posiadamy ubezpieczenie należności i windykacji W firmie Hermes więc nie mamy problemu z bolączką firm transportowych czyli zalegające i utracone płatności.

Gwarantuje przekazanie całkowitej wiedzy.

Firma w związku z terminami płatności 30-60 dni w fakturach nieprzeterminowanych u klientów posiada stale miedzy 300 a 500tys zł zależnie od okresu. Firma jest spółką jednoosobową, więc proszę nie oczekiwać dużego dochodów w rzis, nie jest to firma przygotowywana na sprzedaż.

Proszę o rozsądek przy kontakcie tak aby nie marnować wzajemnego czasu, firmą pośredniczącym z góry dziękuje, firmą konsultingowym itp również. Jeżeli ktoś chcę się umówić w celu „podpytania” jak otworzyć własną firmę pod pretekstem zakupu proszę mówić oficjalnie, sprzedam swoją wiedzę.
Na spotkaniu mogę pokazać wszystko na przykładach. Rozliczeniach wewnętrznych firmy.

Na więcej pytań odpowiem telefonicznie lub najlepiej na spotkaniu.

Informacje podstawowe

Branża
  • transport, logistyka
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena sprzedaży 500000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Okres działalności w latach 8 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej