• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #54941

Odstąpię prosperującą restaurację

Sprzedam / odstąpię prosperującą restaurację „Nowa Bajka” w samym centrum Białegostoku przy ul. Akademickiej (przy Parku Plany przed główną bramą do Pałacu Branickich).
Jest to kultowa lokalizacja oraz jeden z najpiękniejszych i rozpoznawalnych lokali w Białymstoku. Posiada piękne wnętrze, oryginalną antresolę oraz niepowtarzalny klimat.
Lokal jest w pełni wyposażony i użytkowany, wystarczy tylko przepisać go na nowego właściciela.
W restauracji pracuje zgrana, stała ekipa, serwująca gościom jedzenie na najwyższym poziomie o czym świadczą między innymi opinie klientów w mediach społecznościowych.

Cena dotyczy przejęcia lokalu w całości razem marką, nazwą firmy, sprzętem, nr telefonu, mediami społecznościowymi oraz bazą klientów, itp. Oferujemy możliwość przejęcia umów partnerskich z dostawcami oraz bazy kontrahentów. Proponujemy przejęcie lokalu razem z całą załogą aby płynnie w ciągu jednego dnia można było rozpocząć nową działalność przed gorącym sezonem i czerpać korzyści i przyjemności z nowej inwestycji. Lokal nie wymaga dodatkowych nakładów inwestycyjnych.

- powierzchnia całkowita lokalu 195 m2,
- wyposażona sala na 100 osób, sprawdzona podczas różnych imprez zamkniętych i okolicznościowych, wyeksponowana przez duże przeszklone witryny
- dwa sezonowe ogródki 90 m2 oraz 60 m2, z markizami, częściowo zadaszone, z mnóstwem wieloletnich roślin i oświetleniem. Liczba miejsc około 90. Oryginalna i jedyna w Białymstoku konstrukcja z przesuwanymi hamakami (dowolna aranżacja ogródka) oraz krzesła wiszące (kokony). Dodatkowo mała strefa chilloutu z leżakami, z możliwością organizacji małych koncertów, eventów oraz live cooking
- od strony parku znajduje się przygotowane miejsce do postawienia wózka z lodami (lub podpisania umowy z najemcą) oraz miejsce do przygotowywania i serwowania ciepłych i zimnych przekąsek (wyposażenie w cenie – bez wózka na lody)
- w pełni wyposażona kuchnia, chłodnia, mroźnia, zmywalnia, pomieszczenie menagera
- w pełni wyposażony profesjonalny bar
- dodatkowy zewnętrzny kontener magazynowy oraz garaż
- własny neon
- pełne nagłośnienie znanej marki, przygotowane do organizacji małych koncertów oraz eventów
- ogrzewanie, wentylacja, kanalizacja, pełna elektryka i oświetlenie, wszystkie przeglądy aktualne
- ważna koncesja na sprzedaż wszystkich napojów alkoholowych
- kompletny system komputerowy z obsługą gastronomiczną POS (komputer z dwoma stanowiskami, drukarka zamówień na kuchni i na barze)
- system kamer z rejestratorem i możliwością zdalnego podglądu – 21 kamer
- profesjonalna identyfikacja wizualna (m.in. zestaw logotypów, czcionek, formatek menu)

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • podlaskie
Miasto Białystok
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 720000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej