• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #53695

Odstąpię prosperujący sklep spożywczy

Odstąpię dobrze prosperujący sklep ze stała klientelą w Krakowie, Nowej Hucie , lokal położony w ruchliwym miejscu przy głównej drodze, na biznes składa się sklep spożywczy o przeważającym profilu warzywno-owocowym o powierzchni ponad 130m2, ponadto do lokalu należy również drugi lokal który jest podnajmowany i podnajemca wyraził wolę dalszego podnajmu u następnego właściciela.

-kupujesz pewny biznes wraz z wyposażeniem i całym know-how oraz baza klientów

do wglądu dokumentacja finansowa sklepu

Przejmujesz korzystne warunki czynszowe z ZBK, wszystkie kontakty handlowe i przy dalszym prowadzeniu wg moich porad (podobnie jak ja )naprawdę fajne dochody !!!

Na starcie masz pewne obroty, masz podnajemcę, jeżeli się dogadasz masz również dwie osoby które obecnie tam sprzedają i znają ten interes.

Rezygnuje z przyczyn osobistych , zostawiam interes który w najlepszych miesiącach daje miesięczne obroty około 100 tysięcy złotych, szczegóły tylko po spotkaniu się osobiście z osobą zainteresowaną , zdjęć nie wrzucam gdyż jeszcze oficjalnie nie poczyniłem żadnych kroków , że rezygnuję . Nie jestem zdesperowany żeby odsprzedać ten biznes , po mojej ciężkiej pracy stać mnie na to że mogę go po prostu zamknąć:) Jednakże wiem , że jeżeli ktoś jest pracowity i chce naprawdę coś mieć swojego , coś co zarabia , może to mieć , i nie bierze kota w worku , tylko interes który prosperuje już ponad 8 lat!!!

Kwota która mnie interesuje za całość to 60 tysięcy, jest opcja żeby zapłacić cześć a resztę w ratach, gdyż wiem że jak ktoś weźmie mój biznes i będzie to robił wg moich wskazówek to dalej będzie zarabiał i stać go będzie żeby płacić raty i zarabiać dalej...

Sklep ma też duży potencjał na rozbudowę , gdyż w jego skład wchodzi jeszcze sala zapleczowa około 40 m2 , a więc można go jeszcze dotowarować.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 60000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej