• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #60030

Odstąpię pub

Odstąpię pub, który działa nieprzerwanie od 2016 r. Obecnie koncept funkcjonuje jako pub kraftowy, oferujący szeroki wybór jakościowych piw polskich i zagranicznych oraz menu typowo barowe (pizza z pieca, proste przekąski do piwa). Lokal działał także jako restauracja. Ma w pełni wyposażoną kuchnię ciepłą oraz zimną, więc można tu prowadzić dowolny koncept gastronomiczny - lokal posiada wszystkie zezwolenia sanepidu, koncesję A,B,C.

Lokal jest rentowny, utrzymuje się i przynosi zyski. W ciągu ostatniego roku został mocno doinwestowany (sprzęt kuchenny, wystrój sali, marketing), dzięki czemu znacznie wzrosła liczba klientów, zarówno nowych i stałych. Dzięki organizacji stałych eventów, nawet w takie dni jak środa czy czwartek mamy zawsze komplet rezerwacji i pełne sale.

Atutem lokalu jest bardzo niski czynsz (poniżej 6 tys. netto) oraz bardzo niskie opłaty za media (np. za prąd 55 gr netto / kWh lub brak opłaty za ogrzewanie), a także położenie - znajduje się on w reprezentacyjnej części Śródmieścia, w jednym z najbardziej znanych budynków Warszawy :) dokładnie 20 m od wyjścia z metra Świętokrzyska. W budynku jest 12 p. z działającymi biurami i ochroną. Możliwość działania 24/7. Położenie zapewnia brak problemów z sąsiadami przez całą dobę.

W skład lokalu wchodzi:
- mniejsza sala z barem, witrynami z piwem, 2 stołami dla gości,
- sala główna, mieszcząca około 50-70 osób (w tym momencie około 15 stołów),
- 2 toalety dla gości i 1 dla pracowników (łazienka, pralnia, szatnia),
- szatnia dla gości,
- zmywak, kuchnia gorąca, kuchnia zimna,
- kilka pomieszczeń magazynowych (duża powierzchnia do przechowywania towaru itp.),
- pomieszczenie biurowe.

Łączna powierzchnia lokalu to ok. 250 mkw.

Cena odstępnego zawiera:
- prawo do przejęcia lokalu,
- wyposażenie, m.in. umeblowanie sali, dekoracje, chłodziarka oraz osprzęt do wyszynku piwa, 2 duże witryny chłodnicze na sali barowej, 2 kuchnie gazowe czteropalnikowe, piec do pizzy dwukomorowy, piec konwekcyjno-parowy, pełne wyposażenie kuchni typu garnki, talerze, itp., frytury, podgrzewacze elektryczne, sprzęt cateringowy, zmywarka barowa i 2 zmywarki zmywakowe, kilka lodówek, 3 mroźnie, pralka, nagłośnienie, system POZ z drukarką kuchenną, przystosowane do pracy pubu/restauracji, wyposażenie barowe (kufle, szklanki, sprzęt barmański, itp.), obrazy z widokami Warszawy robione na zamówienie oraz wiele innego większego i mniejszego sprzętu :)
- przekazanie marki działającej od 2016 r., konta na Facebook'u (ponad 2,6 tys. obserwujących), konta na Google (ocena 4,4 na prawie 500 opinii), materiałów graficznych, marketingowych, logo, itp.,
- know-how, kontakty, możliwość kontynuacji regularnie organizowanych wydarzeń.

Odstępne dla zdecydowanego Kupca do rozsądnej negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 125000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej