• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #59416

Odstąpię punkt gastronomiczny

Odstąpimy działający punkt z kebabem. Mamy fantastycznych klientów których nie chcemy pozbawić smacznego jedzonka. Niestety ze względów prywatnych i zawodowych nie możemy temu biznesowi poświęcać odpowiednio dużo czasu. Dlatego jeżeli szukasz okazji do rozpoczęcia własnego biznesu w branży gastronomicznej to chętnie ci zaoferujemy tą niecodzienną szansę!

Co oferujemy:
Stała klientela: Punkt cieszy się stałą i ugruntowaną grupą klientów, co stanowi doskonałą podstawę do dalszego rozwoju.

Pełne wyposażenie: Lokal jest w pełni wyposażony, co umożliwia Ci rozpoczęcie działalności bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych na sprzęt.

Dogodna lokalizacja: W okolicy Punktu jest parking, co ułatwia dostęp klientom. Dodatkowo, obecność ogródka restauracyjnego pozwala na oferowanie miejsc siedzących na świeżym powietrzu, co przyciąga większą liczbę klientów.

Know-how: Jesteśmy gotowi przekazać Ci nasze doświadczenie i wiedzę dotyczącą prowadzenia punktu gastronomicznego tego typu. Dzięki temu będziesz miał/a pewność, że wiesz, jak efektywnie zarządzać swoim biznesem.

Obroty: Możemy udokumentować wielkość naszych obrotów, co pozwoli Ci ocenić potencjał dochodowy punktu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a nabyciem tego działającego punktu gastronomicznego typu kebab i widzisz w nim szansę na rozwijanie własnej działalności, skontaktuj się z nami telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i omówimy szczegóły transakcji.

Cena netto
Wystawiam fakturę VAT 23%

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • opolskie
Miasto Szczedrzyk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 130000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej