• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #52626

Odstąpię ręczną myjnię samochodową

Myjnia ulokowana jest w parkingu podziemnym „Silesia City Center”, należącym do najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce. Dysponuje ono jednocześnie największą powierzchnią handlową na Śląsku, gdzie na 86tys.m² mieści 310 sklepów.
W ciągu roku centrum to odwiedza 12 milionów osób. Parametry techniczne myjni: Myjnia
zajmuje powierzchnię 191 m2.
Jest ona całkowicie wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w tym miedzy innymi: profesjonalne urządzenia do mycia, odkurzacze, sprzęt do prania tapicerki, pianownice oraz
wysoce wyspecjalizowany sprzęt do detailingu. W jej wchodzą cztery stanowiska robocze (mogące obsługiwać bezpośrednio cztery samochody), pomieszczenie techniczne, pomieszczenie dla personelu i designersko spersonalizowaną recepcję.
W skład obsługi myjni wchodzą wysoce wyspecjalizowani pracownicy (skład zoptymalizowany i gotowy do przejścia pod nowego właściciela w przypadku takiego zainteresowania). Myjnia posiada bardzo ugruntowaną pozycję rynkową z najwyższymi opiniami jej działalności, wyrażanymi tak przez klientów jak i zarząd „Silesia City Center”. Zaznacza się również stałą obecnością
w mediach społecznościowych, posiadając założone i ciągle aktualizowane konta (Facebook,
instagram), a także – co oczywiste – własną stronę internetową.
Firma ma podpisane umowy na stałe mycie samochodów z kilkoma podmiotami (umowy są oczywiście do przejęcia). Zapisy na terminy mycia sięgają siedmiodniowego wyprzedzenia. Firma bazuje przede wszystkim na klientach robiących zakupy w centrum handlowym, jednakże dzięki swemu profesjonalizmowi, klienci przyjeżdżają również tylko celem dokonania profesjonalnego zabiegu pielęgnacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 650000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej