• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-02-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #46542

Odstąpię restaurację

Odstąpię znana renomowana restauracje na Krzykach w pełni wyposażoną i gotową do dalszego funkcjonowania jako pizzeria, restauracja. Przytulne i ciepłe wnętrze. Latem możliwość wystawienia ogródka przed lokalem. Czynsz 4275 netto.
Doskonała lokalizacja, sporo miejsc parkingowych w okolicy.
Cały lokal posiada system wentylacji, 2 klimatyzacje, 2 toalety (dla personelu, dla gości), system nagłośnieniowy, duże witryny przez co restauracja jest naturalnie oświetlona.
Lokal posiada wszystkie niezbędne pozwolenia z sanepidu, koncesje na sprzedaż alkoholu, orzeczenie kominiarskie o sprawności wentylacji.
W części gastronomicznej do dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia, zmywak, pomieszczenie gospodarcze, w pełni wyposażony bar z wbudowana instalacja do piwa lanego.
Lokal odnowiony w lipcu- najemca nie będzie musiał ponosić żadnych kosztów związanych z adaptacja lokalu oraz wyposażenia.
Cena odstępnego do uzgodnienia (m.in. 3 piece, 8 lodówek, płyty grzewcze, ekspres do kawy, kostkarka, stoły, krzesła, wszystkie potrzebne sprzęty, naczynia, akcesoria gastronomiczne, stoły, krzesła itd.)

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej