• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-07-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #52139

Odstąpię restaurację

Odstąpię restaurację -przepiękną naleśnikarnię działającą w warszawskim Bemowie z pełnym wyposażeniem. Jest idealna do prowadzenia biznesu rodzinnego.

Restauracja stale działa od 2010. Ostatni właściciel prowadzi działalność od 2018 roku. Lokal został remontowany i przystosowywany do wymagań prowadzenia gastronomi. Posiada wszystkie wymagane zgody Sanepidu, koncesję na sprzedaż alkoholu w kategorii A i B.

Restauracja ma powierzchnię 52 m2 składa się z sali dla klientów - 24 miejsca siedzące, baru, toalety dla gości, kuchni, zmywalni, szatni dla pracowników i toalety dla pracowników. Działa ogródek przed lokalem od maja do końca października - na 30 miejsc.

Lokal wyposażony jest we wszelkie niezbędne sprzęty -meble sali oraz meble do ogródka, lodówki, zamrażarkę, ekspres DeLonghi, blender kielichowy Kenwood SB327 do smuzi/ koktajle mleczne, 2 duże naleśnikarki, 2 płyty indukcyjne, roboty kuchenne, zmywarkę automatyczną itd.. Wszystkie sprzęty w dobrym stanie.
Restauracja oferuje naleśniki na słodko, wytrawne -z mięsem i drobiem, wegetariańskie, pierogi i pielmieni oraz napoje.
W okresie kwarantanny restauracja stale pracowała na wynos i na dowóz. Restauracja posiada 5 gwiazdek na Pyszne pl i ma bardzo dobre opinii klientów. Ma stronę internetową (hosting jest spłacony do listopada 2021roku), stronę na FB i Google.

Restauracja zlokalizowana jest w pasażu, obok jest kościół, sklepy, centrum medyczny, fryzjery, kosmetyki, sklepy jubilerski,bazarek i inne. Restauracja cieszy się bardzo dobrą renomą wśród lokalnych mieszkańców i posiada szeroką grupę stałych klientów.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 65000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej