• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #53860

Odstąpię restaurację

Odstąpię restaurację funkcjonującą od 2019r. (ok 120m2)

Niepodważalnym atutem jest lokalizacja restauracji przy ulicy Zabłocie, a jej szyld widoczny z dwupasmowej ulicy głównej. Sąsiedztwo nowych osiedli mieszkaniowych, biurowców, uczelni, akademika, liceum międzynarodowego, przystanka tramwajowego oraz fabryki Shindlera również stanowi ogromną zaletę tego miejsca.

Zabłocie jest tętniącą życiem nową dzielnicą, która nadal się rozwija i przyciąga nowych potencjalnych klientów. Restauracje funkcjonujące w okolicy są tak zróżnicowane, że nie należy ich traktować jak konkurencji.

Sala konsumpcyjna posiada 38 miejsc siedzących, a w okresie letnim możliwość zorganizowania miejsca na ogródek przy współpracy z administratorem. W restauracji organizowane są spotkania biznesowo-lunchowe oraz śniadania przy współpracy z lokalnymi Airbnb. Na sali konsumpcyjnej istnieje możliwość wydzielenia miejsca na prowadzenie warsztatów tematycznych oraz strefy VIP.

Wnętrze restauracji jest przytulne i zachęcające do odwiedzin. Jest pełne roślin i drewna, a każdy szczegół projektu wnętrza został dopieszczony do ostatnich centymetrów.

Kuchnia oraz część barowa została wyposażona w sprzęt najwyższej jakości.

Lokal posiada odbiór sanepidu oraz koncesje na sprzedaż i spożywanie napojów alkoholowych TYPU A I B (piwo i Wino ) - istnieje możliwość rozszerzenia.

W cenie odstępnego przekazujemy w pełni wyposażony lokal gastronomiczny z całokształtem: doświadczeń, wynegocjowanymi bardzo dobrymi cenami w hurtowniach spożywczych oraz know-how i niezbędnymi, skrupulatnie opracowanymi procedurami wprowadzonymi do zarządzania restauracją. W zależności od zapotrzebowania sprzętowego cena może ulec zmianie.

Lokal funkcjonuje normalnie do czasu sprzedaży, restaurację sprzedajemy z powodów osobistych i relokacji.

Szczegóły na temat wyposażenia, umów, obrotów i wszystkiego co związane z lokalem opowiemy na spotkaniu z konkretną zainteresowaną osobą.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 400000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej