• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #55680

Odstąpię restaurację

Lokal 120 m2 sali i 80 m2 zaplecza kuchennego w centrum Bukowna. Lokal usytuowany jest przy głównej drodze w sąsiedztwie instytucji państwowych i szkół, bardzo dobrze widoczny, duży ruch pieszy.

Lokal w dobrym stanie wizualnym i technicznym, po generalnym remoncie w 2019r. Aktualnie sala jest podzielona na dwie części przez mobilne ścianki działowe umożliwiające sprawne funkcjonowanie lokalu (w przypadku wykorzystywania drugiej części na imprezy). Restauracja wyposażona jest w trzy odnowione toalety. Lokal przystosowany do pełnej gastronomi (nie trzeba kupować półproduktów). Ze względu na przepisy związane z programem czyste powietrze lokal w czasie remontu wyposażono w dwufunkcyjny kondensacyjny piec gazowy. Restauracja posiada zgodę na koncesję alkoholową A do 4,5% (z możliwością rozszerzenia do B i C).

Lokal posiada duży ogródek naprzeciwko wejścia oraz ogrodzony plac zabaw od stronu ulicy Nowej.

W cenę wliczone są wszystkie urządzenia, meble w lokalu i całe wyposażenie kuchenne. Oferujemy też auto dostawcze odebrane przez sanepid.
Możliwość odkupienia całego brandu wraz z logiem, stroną internetową oraz social mediami (kontynuacja prowadzenia lokalu w niezmienionej formie).

Więcej informacji udzielę osobom zainteresowanym, szczegóły chętnie przedstawię na spotkaniu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Bukowno
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej