• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-06-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #38617

Odstąpię restaurację, lokal, miejsce

Zapraszamy do przejęcia aktualnie działającej i w pełni wyposażonej restauracji w centrum Zielonej Góry przy placu Wielkopolskim na Al. Wojska Polskiego 2. (Na sprzedaż jest miejsce i lokalizacja, nie lokal)! Lokal funkcjonuje od 7 lat, zajmuje wynajęty parter, ok. 170 m2. 3 sale wewnątrz na 60 osób i na zewnątrz ogrodzony całoroczny ( na własność lokalu bez dodatkowych dzierżaw) ogród na 40 osób. Kompleksowo wyposażony i gotowy do funkcjonowania.

Idealne miejsce na stworzenie swojej restauracji. Punkt z 20-letnim stażem w gastronomi. Każda kuchnia świata jest możliwa do zaadoptowania wnętrza w dowolny sposób i wygląd.

Wnętrze naszej restauracji jest urządzone w chłopski klimat z graffitti na ścianach. Malowidła dodają lokalowi oryginalnego klimatu i tworzą przytulną swojską atmosferę. Stoliki drewniane i wykończenie z drewna. Kącik dla dzieci. W części restauracyjnej widoczny piec z szamotu do palenia drewnem, wykończony jako głowa byka. Wystrój i wszelkie wyposażenie gastronomiczne do przejęcia. Zaplecze kuchenne w pełni wyposażone w meble ze stali nierdzewnej, wybudowany piec z szamotu do palenia drewnem, bemar, lada sałatkowa, mieszalnik do ciasta, wałkownica elektryczna, szatkownica, krajalnica, kuchenka 8 palnikowa gazowa, zmywarka, liczne lodówki i zamrażarki. Zaprojektowane ergonomicznie do łatwej i szybkiej obsługi.

Posiadamy koncesję na alkohol (piwo, wino i wódka). W restauracji są organizowane również imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, przyjęcia wigilijne, jubileusze).

Reasumując sprzedaje dochodową restaurację z pełną infrastrukturą, zapleczem, wyrobioną marką oraz możliwością przejęcia obecnego charakteru z załogą i recepturami. Do dyspozycji kupującego oddajemy cały "know how", cała bazę Klientów oraz udzielimy wszelkiej pomocy odnośnie funkcjonowania lokalu.

Więcej informacji o samej restauracji na stronie internetowej .

KONTAKT WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY LUB OSOBISTY!!!

Proszę o rozsądne propozycje!!!

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • lubuskie
Miasto Zielona Góra
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 149000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej