• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #60033

Odstąpię restaurację pizzerię

Poszukujemy franczyzobiorcy do naszego nowego w pełni działającego lokalu - lokalu, który został przez nas (franczyzodawcy) uruchomiony i przygotowany do pracy przez nowego Właściciela.
System franczyzowy już z reguły jest prostszym sposobem prowadzenia biznesu, ale tutaj masz jeszcze prościej, bo wszystko już zrobiliśmy za ciebie.

Pizzeria oferuje naprawdę wyjątkową pizzę, włoskie makarony, desery, napoje oraz alkohole, posiada koncesje A i B wraz z możliwością rozszerzenia o koncesje typu C. Posiada oczywiście HACCP i cała dokumentacje wraz z odbiorem sanepidu. Lokal pomimo stosunkowo krótkiego czasu funkcjonowania, zdobył sobie już dużo stałych klientów, którzy regularnie nas odwiedzają.

Wszystkie oryginalne włoskie składniki są importowane i dostarczane bezpośrednio przez nas.
Ciasto w zależności od potrzeby może być dostarczane codziennie świeże, lub po szkoleniu może być wykonywane na miejscu przez nowego właściciela. W lokalu pracuje już zgrana, wyszkolona i zaufana ekipa, więc można zaoszczędzić dużo czasu i niespodzianek związanych z zatrudnianiem nowych pracowników. W ramach umowy franczyzowej przeprowadzamy cały pakiet szkoleń, więc tak naprawdę nowy właściciel nie musi mieć doświadczenia w branży gastronomicznej, a jedynie chęci do nauki i pracy.

Lokal ma powierzchnie przekraczającą 100m2 plus w miesiącach letnich 35m2 ogródek, oraz miejsce parkingowe w garażu z tylnim wejściem bezpośrednio do lokalu, co znacznie ułatwia również dostawy. W lokalu znajdują się 2 niezależne toalety dla gości i dla personelu, szatnia, magazynki, bar, zmywak i oczywiście kuchnia.
W skład wyposażenia wchodzi dosłownie wszystko co jest potrzebne do funkcjonowania, włącznie ze sztućcami, talerzami, szklankami itd.
W lokalu jest również
Rekuperacja
2 x klimatyzacja
Wentylacja
Monitoring
System audio
Duży włoski piec do pizzy 6+6 - włącza się automatycznie ( harmonogram)
Komplet lodówek
Blat chłodniczy
Nadstawką chłodnicza
Pasciarka
Inne blaty robocze
Zmywarka gastronomiczna
Kuchnia gazowa
Super praktyczny ekspres do pysznej kawy
Stoły
Krzesła
2 telewizory
System POS
Strona internetowa
Profil Facebook, instagram
Zamawianie przez stronę
Integratory pyszne, bolt, glovo
O wielu mniejszych przedmiotach nie pisałem, ale zapewniam, że jest kompletnie wszystko.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 100000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej