• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #50575

Odstąpię restaurację typu fast food kebab

Sprzedam dobrze prosperującą restaurację typu fast food kebab.
Lokal usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji w Radomiu przy ulicy Traugutta, w pobliżu stacji pkp, pks, szkół, sklepów, policji. Ruch pieszych i samochodów bardzo duży nie tylko w sezonie.

Lokal o powierzchni 61 m2 składa się z sali dla klientów, kuchni, dwóch sali na zapleczu, wc dla pracowników oraz osobne dla klientów.

Lokal jest wyposażony w meble, bar, stoły, krzesła, kanapy, 2 opiekacze do kebaba czteropalnikowe, profesjonalny nóż elektryczny, grill kontaktowy, , bemar dwukomorowy grzewczy, frytkownicę, mikrofalę, ladę chłodniczą , lodówkę ,2 zamrażarki, tablicę menu podświetlaną, kamery monitorujące, wentylację, na zewnątrz reklamy . Wszystko sprawne i w dobrym stanie.

Rozbudowane menu (około 30 pozycji)- oprócz dań z mięsa kebab, lokal oferuje dania typu fast food, sałatki i dania dla vegan. Pozwolenie na sprzedaż alkoholu (piwa).

Oferuję wsparcie posprzedażowe w postaci przekazania kontaktów do dostawców, hurtowni, przedstawicieli handlowych, nauka obsługi urządzeń gastronomicznych, instrukcje przygotowywania potraw.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Radom
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 55000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej