• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #53456

Odstąpię restaurację w centrum miasta

Restauracja do odstąpienia restaurację w centrum Warszawy (technicznie 'bliska Wola'). Restauracja ma dopiero rok czasu, prawie wszystko jest nowe lub odświeżone.

1. Powierzchnia
Pow. użytkowa: 167 m2.
+ Możliwe jest wynajęcie od miasta trzech miejsc parkingowych znajdujących się przed lokalem i odpowiednia aranżacja ogródku letniego
+ Miejsce postojowe przy wyjściu technicznym na prywatnej posesji

Wnętrze nowoczesne, zadbane, uniwersalne (minimalistyczne) i nie naśladuje starego stylu restauracji azjatyckich, nadaje się do adaptacji pod dowolny styl kuchni.

2. Wyposażenie
Jest zupełnie nowe (używane rok czasu). Nowoczesny system wentylacji umieszczony na dachu (piąte piętro), nie powoduje hałasu, przyjazny dla zdrowia pracowników. Elektryka jest w pełni sprawna łącznie z klimatyzacją, instalacją CCTV, nagłośnieniem, monitory (z wyjściem IN od łady). Zarówno lokal, jak i wyposażenie spełnia wszystkie wymogi Sanepidu.

3. Media
Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne media: Gaz ziemny, ogrzewanie, woda zimna, gorąca, prąd.

4. Otoczenie
Odległość 400 m od centrum handlowego Złote Tarasy, 600m od Pałacu Kultury, 30m od Biedronki i Żabki (możliwość dokupienia nagłych potrzeb), 250 m od wejścia do metra Rondo ONZ, oraz przystanków tramwajowych i autobusowych.

W pobliżu dużo domów wielorodzinnych oraz biurowców z biurami największych światowych korporacji. Dookoła wszystkie działki już wybudowane.

BARDZO WAŻNE: Sąsiedzi bardzo spokojni, przyjaźni i pomocni. Nie ma ograniczeń czasowych dot. godzin otwarcia lokalu

5. Aspekty prawne i finansowe
Dotychczasowe restauracje bez problemu uzyskiwały wpis do rejestru Sanepidu, jak również pozwolenie na sprzedaż wszelkiego rodzaju alkoholu
Umowa najmu: zawarta ze spółką na okres 5 lat począwszy od marca 2021

Forma sprzedaży: Umowa cywilnoprawna odstąpienia lokalu
Odstępne + zwrot kaucji do umowy najmu lokalu 50.000 zł
Czynsz : 13.400 zł netto / mc (w okresie obowiązywania lockdown`u wynajmujący udzielał zniżki nawet do 80% wartości czynszu) + 255 zł netto / mc za miejsce postojowe
Dotychczasowe rachunki za media mieściły się w granicach 1,5 tys. zł. miesięcznie
Całkowita powierzchni użytkowa : 167,4 m2

Właściciel chcę odstąpić restaurację osobom szukających możliwości inwestycyjnych w działalnościach gastronomicznej. Lokal będzie odpowiedni do pizzerii, restauracji azjatyckich oraz sushi, choć nie ma przeszkód aby tam była zrealizowana gastronomiczna-koncepcja innego typu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 225000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej