• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #49009

Odstąpię Salon Barbershop

Odstąpię w pełni wyposażony barbershop, który znajduje się na warszawskich Kabatach przy wyjściu ze stacji metra Kabaty.

Salon ma dużą powierzchnię i jest w pełni przystosowany do zachowania bezpiecznej odległości niezbędnej w aktualnej sytuacji z koronawirusem.

Jest wyposażony aktualnie w dwa profesjonalne fotele barberskie z przygotowanym miejscem na 2 dodatkowe, 3 wolnostojące myjki, duże lustra, szafki na kosmetyki, kanapy dla klientów, oświetlenie w suficie podwieszanym i punktowe przy stanowiskach pracy, nagłośnienie, wystrój tworzący odpowiedni klimat, 2 w pełni wyposażone łazienki, pralkę i suszarkę do prania ręczników barberskich, recepcję ze kompletnym wyposażeniem (komputer, kasa fiskalna, terminal kartowy). Na zapleczu w pełni urządzona kuchnia (ekspres nesspreso, czajniki, mikrofalówka, naczynia, itp.) i dodatkowo pokój biurowy lub socjalny w zależności od potrzeb (aktualnie pokój socjalny z kanapą ale było tam kiedyś biuro).

Punkt położony jest na parterze budynku mieszkalnego w bardzo dobrym miejscu - na skrzyżowaniu 2 głównych ulic Kabat, przy wyjściu ze stacji metra Kabaty, obok biura, kawiarnie i restauracje . Dwie duże przeszklone witryny przez które widać pracujących barberów oraz miejsce na kaseton.

Salon wyposażony jest w klimatyzację z kurtyną powietrzną, czujki alarmowe podłączone do agencji ochrony, a także monitoring kamer przemysłowych na zewnątrz i w środku z funkcją dozoru przez internet - możliwość przedłużenia umowy z dostawcą.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 31000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej