• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #59345

Odstapię salon fryzjerski

Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną – prosperujący salon fryzjerski, który stanowi idealną propozycję dla przedsiębiorczych inwestorów z pasją do branży beauty. To nie tylko miejsce, gdzie dbałość o klienta i najwyższa jakość usług stawiane są na piedestale, ale również biznes z niezwykłym potencjałem rozwoju.

Salon mieści się w Warszawie przy ul. Nocznickiego 25, (300 metrów od stacji metro Młociny)
i ma powierzchnię 60 m2 . Wokół salonu są prowadzone nowe inwestycje mieszkaniowe, co gwarantuje stały przypływ nowej klienteli.

Zyskujesz nie tylko przestrzeń, ale także wyjątkową pozycję w świadomości lokalnej społeczności. Twoja inwestycja będzie od razu kojarzona z jakością, profesjonalizmem i nowoczesnym podejściem.

Wyposażenie salonu to dbałość o wrażenia klienta – profesjonalne stanowiska fryzjerskie, wygodna myjki z masażerami dla klientów nie tylko zachwycą klientów, ale także podkreślą Twoją inwestycję w jakość.

Branża beauty to coś więcej niż tylko biznes – to pasja i tworzenie relacji. Salon ten jest już znany i ceniony przez stałą klientelę za wyjątkowy kontakt z klientem oraz indywidualne podejście.
Możesz wprowadzić swój pomysł na rozwinięcie oferty, np. poprzez wprowadzenie nowych trendów, usług, co wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i kieruje się Twoją wizją.

Perspektywa Wzrostu:
Dzięki swojej lokalizacji, jakości i potencjałowi, salon ten posiada wyjątkową zdolność do przyciągania nowych klientów oraz zachęcania do stałego powrotu.
Twoja inwestycja będzie nie tylko kontynuacją udanej działalności, ale także otwartym drzwiami do odkrywania nowych źródeł dochodu.

Cena inwestycji: Rozważymy wszystkie oferty
Możliwość wsparcia w okresie przejściowym, zapewnienie kontynuacji relacji z dostawcami i klientami to integralna część tej oferty.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami, by uzyskać więcej szczegółów oraz umówić się na osobistą prezentację.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 49999 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej