• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #59870

Odstąpię salon fryzjerski

Sprzedam / odstąpię bardzo dobrze funkcjonujący salon fryzjerski o ugruntowanej 18-letniej pozycji na rynku z całym wyposażeniem, z możliwym przejęciem 2 pracowników oraz uczniów.

Oferuję prosperujący salon fryzjerski, który charakteryzuje się renomą oraz stałą klientelą (3 pokoleniową). Od lat cieszącym się uznaniem i silną pozycją na rynku.

Salon znajduje się w dynamicznie rozbudowującej się części Poznania Strzeszyn Grecki, w której znajdują się domy szeregowe wraz z willami i domami jednorodzinnymi. Dzięki inwestycjom na Strzeszynie powstają nowe bloki, mieszkania, domy jednorodzinne, sklepy i przedszkola. Powoduje to dodatkowo zwiększoną ilość nowych potencjalnych klientów salonu. Z punktu widzenia prowadzenia salonu perspektywa działalności jest bardzo korzystna.

Salon umiejscowiony jest w budynku, który zapewnia doskonałe warunki pracy dla fryzjerów. Dzięki dużej witrynie okiennej lokal jest jasny z duża ilość naturalnego światła tworząc przyjemną atmosferę, w której klienci czują się komfortowo. Wejście do salonu jest bezpośrednio z chodnika, miejsca parkingowe darmowe pod salonem.

Salon w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym. Blisko przystanków autobusowych. W sąsiedztwie sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne, szkoła oraz inne usługi.

Lokal estetyczny, w dobrym stanie o powierzchni 55 m2 składający się z : recepcji wraz z poczekalnią dla klientów, strefy sprzedaży produktów, 3 stanowisk fryzjerskich wraz ze stolikami, oddzielonej strefy mycia głów z 2 myjniami, pomieszczeniem socjalnym, toaletą i magazynkiem.

Wysokość odstępnego wynosi 100 000 pln netto i obejmuje: wyposażenie całego salonu fryzjerskiego, aranżację wnętrz - wystrój, oświetlenie, kaseton podświetlany z czujnikiem zmierzchu,
kurtyna powietrzna, nagłośnienie wraz z 4 głośnikami, wentylację, klimatyzację, alarm - monitoring wraz z czujkami, syreną i szyfratorem, dźwiękowy system ostrzegawczy, 4 kamery wraz z nagrywaniem i monitorem ze stałym podglądem na telefonie, światłowód z ruterem, meble, galanterię fryzjerską, sprzęt fryzjerski, mikrofalę, stronę www, FB oraz telefon z 18 letnim numerem zapewniającym stałe obłożenie klientów.

Lokal jest dostosowany do wszelkich przepisów sanitarnych, projekt był przygotowany przez inżyniera z odpowiednimi uprawnieniami i odebrany przez Sanepid.
W cenę wliczony jest cały know-how i przede wszystkim stali klienci salonu.

Zmiana właściciela nie zaburzy w żadnym stopniu funkcjonowania i ciągłości działania tego miejsca. Markę można płynnie przejąć, bez konieczności przerwy w działalności i kontynuować świadczenia usług. Salon jest działającym biznesem gotowym do przejęcia, funkcjonowania i zarabiania. Potencjał rozwojowy jest na bardzo wysokim poziomie.

Biznes bardzo dochodowy z perspektywami wzrostu z niskimi kosztami stałymi i małym czynszem za lokal. W razie potrzeby oferuję swoją pomoc w zarządzaniu salonem przez miesiąc od sprzedaży. Udostępnię wszystkich dostawców, sklepy i strony zakupów.

Oferta nie dotyczy sprzedaży lokalu!

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, z pasją do branży beauty i chcesz przejąć gotowy biznes z ugruntowaną pozycją na rynku, to ta oferta jest dla Ciebie!


W celu uzyskania szczegółowych informacji spotykam się w salonie. Nie odpowiadam na pytania smsem, umawiam się tylko z osobami, które poważnie podchodzą do biznesu.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 123000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej