• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #60462

Odstąpię salon fryzjerski/ Barbershop

Odstąpię salon fryzjerski/ Barbershop.
Nowy, nowoczesny salon fryzjerski w centralnej części miasta
Składa się z dwóch osobnych pokojów (60 i 30 m2) z dwoma osobnymi wejściami, pokoju dla personelu i toalety (około 10 m2). Mniejszy pokój jest obecnie podnajmowany.

Renowacja. Lokalizacja była w stanie deweloperskim, więc mamy nowoczesną renowację projektanta, w której wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Dwa oddzielne wejścia to dwa duże panoramiczne okna. Jedno (centralne) wejście ma dostęp do ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego. Parking po obu stronach ulicy.

Doskonała lokalizacja.
W pobliżu znajduje się Rynek Główny, 270m od stacji Kraków Grzegórzki, 380m od Galerii Kazimierz, w pobliżu wiele nowych akademików.

W większym pomieszczeniu z centralnym wyjściem znajduje się sześć stanowisk, dwie myjni fryzjerski marki Panda-Group, meble, recepcja - wykonane z wysokiej jakości materiałów na zamówienie, oświetlenie - lampy autorskie + dodatkowe oświetlenie do komfortowej pracy barberów, TV, poczekalnia dla klientów. Całe wyposażenie jest nowe i posiada gwarancję.

Pomieszczenie wyposażone jest w wentylację i klimatyzację. Posiada wszystkie zezwolenia Sanepidu.
Salon działa od ośmiu miesięcy i ma duży potencjał do rozwoju. Ma dobrą reputację i opinie klientów - ocena Google - 4.9, ocena Booksy - 4.9

Sprzedaję z powodu zdrowotnych

Baza klientów, strona internetowa, strona na Instagramie, Facebook, cały sprzęt - wszystko pozostaje u nowego właściciela.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 190000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej