• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-01-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #57634

Odstapię salon fryzjersko-kosmetyczny

Odsprzedam działający salon przy ulicy Mickiewicza w Białymstoku. Salon umiejscowiony jest na parterze nowego budynku usługowego w dużym lokalu współdzielonym z solarium.
Bardzo dobrze skomunikowany punkt z miejscami parkingowymi pod lokalem. W budynku znajdują się inne lokale handlowo-usługowe oraz gabinety lekarskie.
W niedługim czasie zostanie zakończona budowa bloku sąsiadującego z budynkiem, co z pewnością spowoduje napływ nowych klientów.
Salon składa się z 3 stanowiskowego pomieszczenia fryzjerskiego oraz mniejszego pomieszczenia, w którym obecnie pracuje stylistka paznokci. Jest możliwość zatrudnienia tej stylistki bądź podnajęcia jej pomieszczenia. Jest świetnym pracownikiem z bazą klientów.
Można również dostosować lokal pod inne usługi branży beauty. Cena zawiera całe wyposażenie salonu, również ekspres ciśnieniowy DeLonghi oraz inne elementy, których nie widać na zdjęciach ponieważ były robione jakiś czas temu. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, nie ma praktycznie śladów zużycia na czymkolwiek.
Możliwość przejęcia z salonu wraz z systemem Booksy z ocena 4,9, stronami na fb oraz Instagram.
W lokalu, jak i całym budynku panuje przyjazna i miła atmosfera.
Niestety ze względu na to, ze prowadzę również inną działalność nie jestem w stanie zaangażować się w prowadzenie salonu.
Nowy najemca podpisuje umowę najmu, czynsz zmienny w zależności od okresu, średnio 3800zl ze wszystkimi opłatami, tym internet.
Więcej informacji udzielę telefonicznie

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • podlaskie
Miasto Białystok
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 50000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej