• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-09-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #56689

Odstąpię salon kosmetologiczny

Odstąpię gabinet/salon kosmetologiczny na warszawskiej Woli (miedzy ulicami wolska a Jana Kazimierza). Salon położony jest na parterze nowoczesnego bloku, w obrębie prestiżowego osiedla, doskonale widoczny. powierzchnia 60 m2, w pełni wyposażony. Składa się z: 2 niezależnych gabinetów, części socjalnej dla personelu, części typu open space, w której znajduje się 2 stanowiska do manicure, 1 stanowisko pedicure, recepcja + poczekalnia, łazienki (2 pomieszczenia). Standard wykończenia lokalu jest bardzo wysoki.Lokal był przejęty w stanie deweloperskim, wszelkie instalacje wodne, elektryczne, wentylacyjne itp. były wykonane na postawie projektu architekta. Wszystko wykonane od podstaw. Odstąpienie może objąć nazwę i logo firmy, stronę internetową oraz pozostałe media społecznościowe. Gabinet/ salon istnieje 3 lata. posiada duża bazę klientów świetne opinie w aplikacji booksy (średnia 5.0 i ponad 200 opinii). Lokal ma płatny dostęp do parkingu podziemnego.
Lokal ma zamontowaną klimatyzację oraz nagłośnienie sufitowe.

Kuchnia wyposażona jest w meble w zabudowie, zmywarkę, lodówkę, czajnik, stolik i krzesła, szafę na ubrania.
Gabinet zabiegowy wyposażony jest w łóżko kosmetyczne, szafę w, komodę, lampę kosmetyczną z lupą, 2wózki kosmetyczne tzw. pomocniki, podgrzewacz do wosku, i oryginalny dermapen. 4.0, kultową endermologia LPG Alliance, dermation.
Recepcja wyposażona jest w, fotel, stoliki oraz ladę robioną na zamówienie, wieżę grającą (głośniki zamontowane są w suficie w całym salonie oraz łazience), kasę, terminal płatniczy, urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, kopiarka i skaner),
Przestrzeń do manicure wyposażona jest w 2 biurka robione na zamówienie z pochłaniaczem, 4 krzesła tapicerowane robione na zamówienie 2 frezarki marathon, 5 lamp led, produkty do manicure (lakiery marki Indigo).
Podest do pedicure wraz z fotelem oraz umywalka wykonywany był na zamówienie.
Dodatkowo gabinet wyposażony jest w autoklaw autoklaw klasy medyczne, ulotki, wizytówki, karty podarunkowe a także aplikacja booksy z całą bazą klientek.
Lokal wynajmowany na podstawie umowy najmu.
Wszystkie pomieszczenia w salonie są komfortowo urządzone i spełniają wymagania higieniczne i sanitarne.
Oferta dotyczy przejęcia lokalu z wyposażeniem lub beż- wszystko do
dogadania
Wraz z przejęciem gabinetu otrzymujesz:
-stronę internetową
-dostęp do firmowego fb
-bazę klientów
-kontakty do dostawców
-wskazówki do płynnego przejęcia
-gotowy biznes z wypracowaną marką, który będzie zarabiał dla Ciebie od pierwszych dni.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 350000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej