• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #55464

Odstąpię salon kosmetyczny

Sprzedaż salonu kosmetycznego w Warszawie-Gotowy biznes w Polsce
Położony w dzielnicy Wolą, Jana Kazimierza, 32A
W okolicy jest wielu potencjalnych klientów
Powierzchnia 84 m2.
Salon działa, jest personel.

Salon kosmetyczny znajduje się w centrum Warszawy, w dzielnicy wolą. Dzielnica składa się w całości z nowych budynków.

W cenę salonu kosmetycznego w Warszawie wliczony jest w pełni działający biznes, cały sprzęt, materiały na pozostałościach, Marka i nazwa salonu, szyld. Również baza klientów salonu, ponad 900 osób z pełnymi danymi kontaktowymi, również strony salonu na FB i Instagram, strona internetowa salonu, strony osobiste na agregatorach Moment I Booksy.
W salonie kosmetycznym w Warszawie pracuje fryzjer (znany również jako najlepszy fryzjer dziecięcy – wiele świetnych recenzji), Kosmetyczka, a także czterech mistrzów manicure i pedicure. Personel posługuje się językiem polskim, rosyjskim i ukraińskim. Cały personel jest gotowy zostać i pracować dalej.

Cena sprzedaży salonu kosmetycznego w Warszawie obejmuje 2-tygodniowe szkolenie dla nowych właścicieli, przekazanie pełnej bazy klientów, wszystkich kontaktów z dostawcami.
Szybka reorganizacja działalności, poprzez zmianę założycieli w polskiej firmie. Jest to bardzo wygodne, nie ma potrzeby uzyskiwania wszystkich uprawnień od zera.
Nie ma długów i kredytów w firmie. Cały sprzęt jest na miejscu. Płatności za rachunki są dokonywane na czas.
Kupując salon otrzymujesz w pełni gotowy biznes w Polsce.

Cena: 62 000 zł
* dodatkowo należy wpłacić kaucję zwrotną za lokal - 20 000 zł

Lista urządzeń:

Dwa w pełni obsadzone miejsca pracy dla fryzjera / fryzjera to krzesło Barber, dwa krzesła fryzjerskie z podstawką dla dzieci, myjka do włosów, lustra, maszynki do strzyżenia, suszarki do włosów I. D., w tym pełny zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów i farbowania Kevin Murpfy.

Dwa kompletne stanowiska do manicure, w tym pełny zestaw narzędzi, frezów, lamp, lakierów itp.

Salon kosmetyczny w Warszawie posiada dwa pełne stanowiska do pedicure, w tym Wyciąg, fotele masujące z automatyczną regulacją parametrów i wysokości. Fotele są podłączone do zaopatrzenia w wodę i kanalizacji, istnieje funkcja terapii kolorami.

Wyposażony gabinet dla kosmetyczki, w tym kanapa kosmetologiczna, lampa z lupą, Kombajn kosmetyczny Diamond Dermabrasion 4 w 1, ultradźwięki, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, parownik (WZ), woski (do wosku i shugaringu), akcesoria kosmetyczne. Zakupione leki wystarczą na około pół roku pracy.

Autoklaw Woson z wbudowaną drukarką, destylator do autoklawu.

Miejsca i regały do przechowywania materiałów eksploatacyjnych, narzędzi, lakierów, kosmetyków.

Poczekalnia-sofa, fotel, stolik dziecięcy, zabawki i Meble, stojak na ubrania z wieszakami. Ekspres do kawy DeLongi dla gości i personelu.

Wyposażony pokój dla personelu z kuchnią, kuchenką mikrofalową, WC.

Wyposażona recepcja-recepcja, laptop, dwa stołki barowe recepcja, Kasa fiskalna, terminal płatniczy kartami, telefon firmowy.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 62000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej