• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-12-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #57410

Odstąpię salon kosmetyczny

Działający salon kosmetyczny w jednym z największych kompleksów mieszkaniowych we Wrocławiu, za zgodą stacji sanitarno-epidemiologicznej, znajduje się 10 minut od centrum handlowego Magnolia Park. Bardzo dobrze skomunikowany punkt. Tramwaje i autobusy 2 min.
Salon jest w całości zaplanowany przez projektanta i wykonany według indywidualnego projektu! Klimatyzacja została zainstalowana w świetlicy oraz w gabinecie kosmetycznym.
Podłączony szybki internet i alarm bezpieczeństwa.
Świetny biznes dla ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać, zarządzać zespołem i pomagać innym ludziom stawać się piękniejszymi. Powodem tej decyzji jest brak możliwości poświęcenia odpowiedniej ilości czasu na prowadzenie biznesu, ponieważ nie jest on najważniejszy.
Salon (60m2) składa się z: - otwartej przestrzeni z 2 w pełni wyposażonymi stanowiskami fryzjerskimi - 2 stanowiskami do manicure -
Oraz miejsce do pracy dla wizażystki i stylistki brwi.
Oraz oddzielnie wyposażony gabinet lekarza dermatologa-kosmetologa do pracy (gabinet wyposażony do pracy!
((Fotel Kosmetologiczny na pulpicie sterowniczym, autoklaw klasy B, radionóż do usuwania nowotworów, dermatoskop) Jeśli nowi właściciele będą potrzebowali pomocy w uzyskaniu pozwolenia na gabinet dermatologiczny, podpowiemy krok po kroku jak to zrobić.
W pełni wyposażona przestrzeń socjalna! Z zamykanymi metalowymi szafkami dla każdego specjalisty, dużą szafką na materiały eksploatacyjne oraz w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką i kuchenką mikrofalową. Salon jest w pełni sprawny i sprzedawany ze wszystkimi materiałami i wyposażeniem, cena to 70000 zł (możliwa negocjacja). Duża ilość lakierów hybrydowych - wszystkie materiały niezbędne do barwienia.
Narzędzia do manicure (nożyczki, frezy) - frezarki (producent niemiecki) i lampy UV, autoklaw do sterylizacji narzędzi, odpylacz, lampy.
Podamy kontakty wszystkich oficjalnych przedstawicieli kosmetyków, z którymi współpracujemy.

Bazą stałych klientów jest Booksy z oceną 4,9 (wymieniony w czołówce wrocławskich salonów w wyszukiwarce).

W pobliżu salonu znajdują się również miejsca parkingowe.

Nowy najemca podpisuje umowę najmu lokalu z właścicielem nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 50000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło :www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej