• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #57883

Odstąpię Salon Kosmetyczny

Salon sprzedajemy z całym wyposażeniem , oraz ze wszystkimi narzędziami do pracy wraz z materiałami. Lokal ma tylko trzy lata , jest w dobrym stanie zarówno jak i wyposażenie w nim. Powierzchnia salonu jest 52 m2 , lokal jest wynajmowany. W salonie mamy 4 stanowiska pod manicure hybrydowy, dwa stanowiska dla pedicure oraz osobny gabinet dla rzęs i brwi. Jest pomieszczenie socjalne i łazienka dla klientów. Salon ma wszystkie spełnione warunki sanepidowskie. W pomieszczeniu jest klimatyzacja. Ogrzewanie centralne, prąd z tauronu (cena za prąd jest już zafiksowana na 2023 i nie będzie podlegała pod podwyżki ).

Chcemy podkreślić ze to jest bardzo dobra lokalizacja i salon sie znajduje przy głównej ulicy i jest widoczny. Mamy bardzo dużą bazę klientów i około 600 to są stali klienci. Salon na booksy ma ocenę 4.9 i jest 500 komentarzy. Mamy dobry wizerunek firmy i dobry reputacje , co jest bardzo ważne.

Sprzedam salon kosmetyczny znajdujący się przy Ul. Aleja Pokoju (osiedle Aleja Pokoju )

Salon sprzedajemy z całym wyposażeniem , oraz ze wszystkimi narzędziami do pracy wraz z materiałami. Lokal ma tylko trzy lata , jest w dobrym stanie zarówno jak i wyposażenie w nim. Powierzchnia salonu jest 52 m2 jest wynajmowany. W salonie mamy 4 stanowiska pod manicure hybrydowy, dwa stanowiska dla pedicure oraz osobny gabinet dla rzęs i brwi. Jest pomieszczenie socjalne i łazienka dla klientów. Salon ma wszystkie spełnione warunki sanepidowskie. W pomieszczeniu jest klimatyzacja. Ogrzewanie centralne, prąd z tauronu (cena za prąd jest już zafiksowana na 2023 i nie będzie podlegała pod podwyżki ).

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 85000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej