• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #58334

Odstąpię salon kosmetyczny

Premium salon kosmetyczny w Forcie Służew (Mokotów)

Do odstąpienia mam luksusowy salon kosmetyczny mieszczący się na historycznym terenie Fortu Służew, w którym to znajduje się wiele modnych restauracji takich jak Dziurka od Klucza, Desseo (…) co dodatkowo przyciąga osoby. Dodatkowo, co jest rzadkością w tej lokalizacji, nie ma jakichkolwiek problemów z parkowaniem dla osób odwiedzających Fort.

Lokal ma powierzchnię ok 75m2.
Znajduje się w nim:
Recepcja
Konsola z 4 stanowiska do manicure
2 stanowiska do pedicure
2 wydzielone gabinety

Cena netto do rozsądnej negocjacji

W ofertę wchodzi całe wyposażenie salonu zarówno stałe jak i ruchome. Na wejściu jest piękna recepcja z przytulną strefą relaksu gdzie klient może się nabić pysznej kawy, herbaty. Następnie są 2 w pełni wyposażone stanowiska do manicure, 2 w pełni wyposażone stanowiska do pedicure oraz w pełni wyposażony gabinet kosmetyczny (zabudowa stała z umywalką, specjalistyczny fotel kosmetyczny, wodorowe oczyszczanie, bezinwazyjny lifting HIFU, analizer skóry). Kolejny gabinet kosmetyczny ma stałą zabudowę z umywalką oraz autoklaw do dezynfekcji narzędzie. Poza tym w salonie jest piękna łazienka z toaletą i prysznicem, kuchnia i pomieszczenie gospodarcze.

Salon jest w pełni obłożony i działający. Aktualnie w salonie pracują 2 stylistki paznokci, kosmetolog i osoba wykonująca makijaż permanentny natomiast może równolegle pracować 6 osób (4 stylistki paznokci i 2 kosmetyczki/masażyści/lekarze medycyny estetycznej).

Salon posiada dużą bazę klientów - do przejęcia umowa z Booksy Biz oraz profile firmowe na Instagramie, Facebooku oraz wizytówka Google. Salon ma bardzo dobre opinie na Booksy i na Google.

Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Ząbki
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 100000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej