• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #59243

Odstapię salon kosmetyczny

Przedmiotem odstąpienia jest działający salon kosmetyczny w Legnicy, będący siecią salonów kosmetycznych zorganizowanych w rozwijającym się modelu franczyzowym - obejmującym obecnie ponad 70 salonów w całej Polsce.

Salon o powierzchni ok 120 m2 współdzielony jest z firmą świadczącą usługi fryzjerskie, manicure, pedicure, makijaż permanentny (co pozwala dzielić koszty najmu oraz mediów na pół oraz ściąga dodatkowych Klientów zainteresowanych kompleksowym wykonaniem wielu usług w jednym miejscu). Część kosmetyczna posiada 2 odrębne, w pełni wyposażone gabinety: szafki z umywalkami, fotele kosmetyczne, stoliki kosmetyczne, itp.

Dodatkowo do przejęcia jest zestaw urządzeń i mebli w opcji leasingowej: liposukcja kawitacyjna, endomasaż, fala radiowa, presoterapia, lipolaser, depilacja laserowa, kriolipoliza, radiofrekwencja mikroigłowa, urządzenia do pielęgnacji twarzy oraz meble : recepcja, szafki w pomieszczeniu sicjalnym, labory kosmetyczne w gabinetach, Dodatkowo spłacone już sprzęty liposukcji kawitacyjnej, endomasażu, karboksyterapii, lipolasera oraz dermomasażu.

Do podanej ceny zostało zaliczone całe pozostałe wyposażenie oraz częściowe koszty początkowe i odtworzeniowe salonu.
(m.in. Kosmetyki w gablotach do odsprzedaży, produkty do wykonywania zabiegów, materiały jednorazowe, wyposażenie poczekalni, pomieszczenia socjalnego oraz inne sprzęty kosmetologiczne, profile na social media, logotypy, reklama zewnętrzna i wewnętrzna, katalogi reklamowe, oklejenie witryn itp. )

Pomieszczenia dodatkowe: pomieszczenie socjalne, łazienka i recepcja, są również w pełni wyposażone.

Podana cena jest ceną netto.

Zapraszam do kontaktu i oglądania salonu.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Lubin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 130000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej