• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-05-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #61353

Odstąpię salon kosmetyczny

Odstąpię gotowy biznes salon kosmetyczny w centrum miasta Sosnowiec!
Lokal o powierzchni 100m². Salon urody z 5 oddzielnymi gabinetami, wynajmowany z niskim czynszem.
W lokalu znajdują się nowoczesne urządzenia, takie jak gabinety do laserowej depilacji, masażu LPG, manicure'u i innych usług kosmetologicznych.
(m.in. DIODE LASER, Hidrofacial, Veleshape, 7D HIFU, NDyaglaser)
Wszystkie dokumenty są gotowe do otwarcia. Zatrudniony jest pełny zespół pracowników.
Salon kosmetyczny w przestronnym lokalu o powierzchni 97m2. Lokal jest wielofunkcyjny i może być dostosowany do różnych usług.
Na wejściu wita nas przyjazna recepcja, w której można wygodnie poczekać na umówioną wizytę. Znajduje się tam lada recepcyjna oraz dwa stoliki dla manicurzystek. Jest to jednak przestronne pomieszczenie, które z łatwością pomieści kolejnego mistrza specjalizującego się w fryzurach lub makijażu.
Pokój 1 przeznaczony jest do różnorodnych zabiegów kosmetycznych i upiększających, w tym oczyszczania twarzy, hydrodermabrazji, peelingu, głębokiego nawilżania, liftingu RF, zabiegów iniekcyjnych, liftingu uśmiechu i depilacji laserowej. Pomieszczenie to wyposażone jest we wszystkie niezbędne urządzenia, narzędzia i materiały do wykonywania tych zabiegów.
Pomieszczenie ma również możliwość wykonywania masażu rolkowo-próżniowego zarówno w pokoju 1, jak i pokoju 2. Pomieszczenie nr 2 może być zaadaptowane na gabinet przedłużania rzęs lub makijażu permanentnego, a także może być wynajmowane.
Pomieszczenie nr 3 przeznaczone jest na solarium stojący.
W lokalu znajdują się również pomieszczenia 4 i 5, które mogą służyć jako miejsca pracy lub do wygodnego przechowywania materiałów i sprzętu.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Sosnowiec
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 223460 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej