• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #53534

Odstąpię salon masażu

Do sprzedania/ odstąpienia dochodowy biznes jakim jest salon masażu w Gdyni w okolicach Placu Kaszubskiego
Salon powstał półtora roku temu, posiada dużą bazę stałych klientów.
Do sprzedania Salon z całym wyposażeniem. Baza klientów, system rezerwacyjny moment.pl. Kampania groupon, wysoko pozycjonowana, dzięki dużej ilości sprzedanych pakietów. Logo + prawo własności do marki.
Salon znajduję się w lokalu (parter, wejście bezpośrednio z ulicy, drugie wejście z boku lokalu), 3 gabinetów, pomieszczenia biurowego,prysznica z WC, recepcji oraz pomieszczenia socjalnego i WC dla Pracowników. Całość urządzona na powierzczni około 120 m2, dodatkowo ok 50 m2 dużych witryn z ulicy. Jeden z gabinetów przystosowany jest do masaży/ pakietów dla Par.
Cena odstępnego 40000 zł, preferencyjne warunki najmu lokalu (gwarancja pewności prowadzenia biznesu - umowa czasowa dająca pewność że nikt nie przyjdzie i wypowie po roku). Niskie koszty mediów (Czynsz, woda, śmieci itp).
Sprzedaż nie jest podyktowana pandemią (po ponownym otwarciu ciężko o wolny termin), tylko ze względów osobistych. Mamy inne zobowiązania, które wymagają większej uwagi i brakuję czasu na salon. Biznes dochodowy, szybko się zwróci, gotowy do przejęcia i zarabiania na następny dzień. Brak ryzyka
Czynsz najmu oraz warunki przejęcia lokalu ustalone zostaną indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 40000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.lento.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej