• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #57948

Odstąpię salon modelowania sylwetki

Przedmiotem odstąpienia jest działający salon modelowania sylwetki w Kępnie .
Salon posiada 4 odrębne gabinety zabiegowe, szatnia, gabinet konsultacji, recepcja, toaleta z umywalką, pomieszczenie z prysznicem, pomieszczenie socjalne i duża sala na sprzęty fitness. Gabinety wyposażone są w łóżka kosmetyczne bądź fotele kosmetyczne, potrzebne szafki, komody, krzesła, umywalkę.
Pomieszczenie wyposażone w kanapę dla klientów, niezbędne meble, w pełni wyposażoną recepcje. Na podłodze nowe panele (założone w lipcu ubiegłego roku).

Do przejęcia jest zestaw urządzeń: Hifu 3D, urządzenie 3 w 1 (RF, liposukcja, dermomasaż), urządzenie do oczyszczania wodorowego, urządzenie RF do twarzy, urządzenie do zabiegów wysokoenergetyczną falą elektromagnetyczną do redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki etc. Do tego urządzenie do presoterapii, dwa urządzenia do elektrostymulacji, bieżnia vacu, z podcisnieniem, nowoczesnym panelem multimedialnym, lampami kolagenowymi i armaterapią, dwa rollery stojące.

Studio świadczy usługi w zakresie depilacji laserowej na sprzęcie najwyższej jakości - kontakt i wszelkie niezbędne narzędzia w tym zakresie także wchodzą w skład firmy.

Studio mieści się w nowym bloku, w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Studio ma bardzo dobrą renomę na rynku. Do przejęcia oprócz nazwy jest bardzo dobrze działający profil na FB i Instagramie z ponad 2000 polubień.

Jedynym kosztem dla nowego właściciela będzie koszt najmu oraz ewentualne koszty pracownicze.

Zachęcam do kontaktu - więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Kępno
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 70000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej