• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #57964

Odstąpię salon solarium

Na sprzedaż doskonale zlokalizowany i mało skomplikowany biznes.

Studio solariów Pepper jest nowym i pięknym salonem zlokalizowanym w najmocniej rozwijającej się obecnie części Elbląga. Tuż obok dużego osiedla „za Politechniką” i minutę jazdy od całkowicie nowego, równie dużego osiedla Łęczycka. Zurbanizowanie całej okolicy jest bardzo wysokie.

Studio mieści się we wspólnym budynku razem z supermarketem Stokrotka, siłownią Premium Fitness, oraz usługami fryzjerskimi i kosmetycznymi. Przed budynkiem duży, wspólny i przede wszystkim darmowy parking. Bliskość usług komplementarnych i popularnego supermarketu sprawia, że napływ nowych klientów jest ciągły i systematyczny.
Dzięki świetnej lokalizacji, studio radzi sobie rewelacyjnie już od pierwszych miesięcy istnienia.

Lokal został dostosowany od absolutnych podstaw. Wybudowano wszystkie wymagane pomieszczenia, wykonano niezbędną instalację elektryczną i wentylacyjną do pracujących urządzeń. Lokal objęty bardzo atrakcyjną umową najmu.

Wykończenie studia wykonano bez oszczędności. Lokal jest bardzo duży i wykończony zgodnie ze współczesnymi kanonami stylu dla usług o takim charakterze. Całość wywołuje efekt „WOW!” u każdego nowego klienta. Jest to najlepiej wykonany i najlepiej zlokalizowany punkt o takim charakterze w Elblągu.
W studio znajdziemy 5 pomieszczeń dostosowanych do obsługi solariów. 4 z nich są wyposażone w rewelacyjne maszyny, które mają już setki swoi użytkowników. Piąta kabina może posłużyć do rozbudowania oferty o dodatkowe urządzenie, lub można w niej świadczyć usługi o charakterze komplementarnym – PMU, paznokcie, rzęsy lub cokolwiek innego.

Studio jest doskonale widoczne w ulicy, z parkingu oraz chodnika. Posiada wielką, oświetloną i oklejoną 6-cio segmentową witrynę. Nie ma możliwości aby przeoczyć wejście.

Biznes jest bardzo prosty, nie wymaga żadnej specyficznej wiedzy oraz umiejętności.

Sprzedaż z przyczyn osobistych. Chętnym oczywiście przedstawimy dokumenty księgowe!

Zapraszamy do kontaktu!

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Elbląg
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 139000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej