• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #57262

Odstapię salon stylizacji paznokci

Sprzedam dobrze prosperujący i w pełni wyposażony salon stylizacji paznokci manicure i pedicure z możliwością rozbudowania portfolio usług.

Cena do drobnej negocjacji.
· Świetna lokalizacja
· Profesjonalne wyposażenie
· Przestronny i jasny
· Atrakcyjny czynsz
· Baza klientek

Salon znajduje się w centrum miasta Tychy, przy Alei Niepodległości, w pawilonie usługowym. W miejscu, które jest świetnie skomunikowane. Przy lokalu znajdują się dwa bezpośrednio przylegające bezpłatne parkingi i dodatkowo jeden boczny za ulicą. Osoby nie posiadające prawa jazdy bez problemu dojadą pociągiem czy autobusem. Pawilon, w którym znajduje się studio przeszedł termomodernizację i nabrał nowoczesnego wyglądu. Budynek posiada aktywny monitoring na galerii.

Studio znajduje się na pierwszym piętrze, do którego prowadzą świeżo wyremontowane schody. Dodatkowym atutem są zamontowane w oknach rolety antywłamaniowe, a drzwi posiadają potrójne zabezpieczenie.

Studio jest po gruntowym remoncie, ma powierzchnię 56m2 z wydzielonymi pomieszczeniami i strefami. Jest w stylu nowoczesnym boho ze sztukaterią w odcieniach bieli/kremu/złota/drewna/zieleni. Rok temu została założona nowoczesna klimatyzacja z opcją ogrzewania.

Studio jest bardzo jasne z uwagi na to, że posiada okna na całej długości.

Salon składa się sali manicure, w której znajdują się recepcja, poczekalnia z wygodną sofą i stolikiem kawowym, strefą roboczą na dwa stanowiska z designerskimi biurkami autorskiego projektu z wbudowanymi pochłaniaczami marki Vento i podwójnym oświetleniem strefy roboczej. Oświetlenie sufitowe może być zaświecone w całości albo podzielone na strefy. Dodatkowo w sali manicure została wydzielona strefa dekontaminacyjna do czyszczenia narzędzi o długości 4,2m i wbudowanymi szafkami oraz Autoklawem Wasons z dożywotnią gwarancją. Wydzielono w niej również strefę na profesjonalne zdjęcia wykonywanych w salonie prac.

Druga część to sala w której wykonywane są usługi pedicure z pełnym wyposażeniem w specjalistyczne meble, fotel hydrauliczny, pomocnik do pedicure.

Dodatkowo salon posiada kuchnię całkowicie wyposażoną na dwie osoby. W kuchni znajdziemy takie sprzęty jak : lodówkę, mikrofalę, czajnik podgrzewacz do wody oraz osobny zestaw naczyń dla klientek.

W salonie znajduje się również schludna i estetyczna łazienka.

Na wyposażeniu salonu znajdują się także meble w nowoczesnym stylu na wysoki połysk. Wszystko jest nowe i nie posiada nawet śladów użytkowania.

Przejmując salon przejmujesz w pakiecie duża bazę klientek oraz konto FB z całą jego dotychczasową zawartością. Mogę również dokonać cesji numeru telefonu firmowego.

Najważniejszym skarbem salonu jest wyszkolona styliska, która może pozostać z bazą swoich klientek i pracować dla osoby przejmującej salon dając już na starcie całkiem spory zysk.

Czynsz z zamrożoną ceną do maja 2023 na bardzo dobrych warunkach. (szczegóły podam bezpośrednio osobie zainteresowanej)

Koszty energii i zużycia wody/śmieci podam osobie zainteresowanej kupnem salonu.

Nad salonem zostało miejsce na baner świetlny- jako dodatkowa reklama ( koszt miesięcznie utrzymania banneru na rok 2022 to 60zł miesięcznie )

Na oknach została zamontowana profesjonalna wyklejka z wytycznymi zarządcy budynku.

Jeżeli myślisz o swoim biznesie ale przeraża Cię gruntowny remont lokalu i chcesz mieć swoje miejsce na ziemi do prowadzenia biznesu to ta oferta czeka właśnie na Ciebie.

Sprzedaję salon tylko i wyłącznie z uwagi na kwestie zdrowotną.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Tychy
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 65000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej