• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #53090

Odstąpię sklep monopolowo – spożywczy

Sprzedam nowoczesny dobrze prosperujący sklep monopolowo – spożywczy. Sklep otworzyłem pod koniec 03.2021, pełna parą ruszył mniej więcej na przełomie maja i czerwca z racji tego, że na początku sezonu wystąpił deficyt urządzeń chłodniczych. Sklep notuje systematyczne wzrosty (statystyki do wglądu). Kupując ten sklep kupujesz gotowy, działający biznes oraz wiedzę jak go poprowadzić.

Sprzedaję, ponieważ trafiła mi się okazja i potrzebuję kapitału na wykupienie udziałów w dobrze prosperującej rodzinnej spółce w innej branży.

Mój sklep stworzony został od podstaw w oparciu o najnowocześniejsze techniki sprzedaży i system komputerowy.
Cena netto dotyczy wyposażenia sklepu (regały, chłodnie, boks kasowy, biuro, socjal, itp.) łącznie z systemem komputerowym, alarmowym wraz z systemem anty napadowym, monitoringiem, klimatyzacją. Możliwość przejęcia towaru na dogodnych warunkach (szczegóły przy prezentacji sklepu). Większość asortymentu to alkohol wysokoprocentowy, skrupulatnie wyselekcjonowany w oparciu o lokalne gusta oraz piwo, piwo regionalne, zimne napoje, słone przekąski, słodycze impulsowe, wyroby tytoniowe, CBD, lody. Posiadam stosowną umowę na odbieranie i nadawanie przesyłek pocztowych co pozwala na otwieraniu sklepu w niedziele niehandlowe i święta.
Sklep znajduję się w centrum Białegostoku na dużym blokowisku, w pobliżu są akademiki pełne studentów oraz szpital. W okolicy nie ma hipermarketów. Lokal został wynajęty na dogodnych warunkach 3000zł netto za 70,5 m2.
Sprzęt komputerowy, chłodniczy oraz klimatyzacja jest nowy na gwarancji.
W ramach odsprzedaży mogę przeszkolić z zakresu podstaw prowadzenia działalności gospodarczej, podatków, wymaganych zezwoleń (koncesja, badanie wody, HACCP, Inspekcja san. - epid., bhp, pomiary inst. elektr., BDO, Track&Trace), systemu do obsługi sklepu, systemu sprzedaży (na stanowisku kasowym jest zainstalowany dotykowy POS zintegrowany z terminalem płatności elektronicznych, nie ma potrzeby pamiętania kodów czy wpisywania kwot na terminalu, a każda operacja wykonywana przez kasjera jest rejestrowana w systemie zapleczowym, kasjer do logowania używa indywidualnej karty). System pozwala również na wygenerowanie praktycznie dowolnego raportu sprzedaży – ilościowej, wartościowej, godzinowej, z podziałem na dni tygodnia, godziny, kasjerów, rodzaj towaru. W zestawie znajduję się również cała baza danych z asortymentem, którą napisałem osobiście, znajduje się w niej ponad 1,5 tys. indeksów (zaoszczędzisz około 2 tygodnie pracy). Przekazuję wszystkie kontakty do dostawców z którymi współpracujemy, Know-How punktu, wszystkie umowy ochrony, internetu, pośrednika pocztowego UPS czy dostawców przekazuje cesją, skracając do minimum formalności związane ze zmianą właściciela. Kupujesz – i za kilka dni prowadzisz swój biznes. Personel sklepu ma kilka lat doświadczenia w handlu detalicznym – jeśli będziesz chciał pomogą Ci w prowadzeniu sklepu.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • podlaskie
Miasto Białystok
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 50000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej