• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #44812

Odstąpię sklep monopolowy

Sprzedam (odstąpię) sklep alkoholowy mieszczący się w centrum osiedla Prokocim- otoczony wysokimi blokami , z rzeszą wiernych stałych klientów.
Sklep istnieje od ponad 7 lat, jego powierzchnia wynosi 84 m2, z czego ponad 40 metrów to sala sprzedaży (atrakcyjny czynsz). Lokal składa się z 8 pomieszczeń: sala sprzedaży, magazyn główny, dwa mniejsze pomieszczenia magazynowe, pomieszczenie socjalne, toaleta, biuro oraz przedsionek do przyjmowania dostaw. Dwa wejścia: od frontu dla klienta, z nową, aluminiową witryną sklepową oraz od strony magazynu dla dostaw. Drzwi magazynowe stalowe, dodatkowo w lutym tego roku zainstalowana krata jako dodatkowe zabezpieczenie obiektu. Okolica spokojna, bezpieczna.
Sklep bardzo ustawny, z możliwością przeorganizowania ustawienia lodówek wg. własnej koncepcji, regały modułowe, drewniane, rozkręcane, pełny monitoring z rejestratorem i podglądem przez telefon/ komputer.
Sala sprzedaży wyposażona w 4 duże lodówki na piwo, 1 lodówkę na alkohol, 1 lodówkę coca-coli oraz dwie mroźnie (lody oraz lód w kostkach).
Wszystkie umowy handlowe, dystrybucyjne, ekspozycyjne, retra, opłaty półkowe możliwe do przepisania na nabywcę. Asortyment sklepu dopasowany do potrzeb klientów. Sprzedaż w sklepie jest realizowana za pomocą drukarki fiskalnej, czytnika i programu sprzedażowego z magazynem, z możliwością zarzadzania zdalnego z innego komputera.
Chętnie odpowiem na pytania, proszę o kontakt telefoniczny

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 35000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej