• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #53789

Odstąpię sklep monopolowy

Odstąpię prosperujący od 8 lat i działający do dnia dzisiejszego sklep monopolowy. Od otwarcia w 2013r prowadzony przez jednego właściciela.

Sklep o powierzchni ok. 60m2 znajduje się w ścisłym centrum miasta. Jest to jedyny tego typu sklep w okolicy, posiada stałych klientów i jest dobrze znany mieszkańcom.

Lokal dość nietypowo dla tego typu działalności znajduje się na pierwszym piętrze budynku, jednak to nie stanowiło jakiegokolwiek problemu. Posiada trzy pomieszczenia: sale sprzedaży, pomieszczenie magazynowo-biurowe i toaletę. W bieżącym roku cały lokal został wewnątrz odmalowany, z zewnątrz na budynku nowa elewacja z ociepleniem. Na zewnątrz zamieszczone są oświetlone reklamy dobrze widoczne nocą.

Sklep posiada aktywne koncesje na sprzedaż alkoholu kategorii A, B, C; ze względu na sprzedaż produktów gastronomicznych posiadam pełną i zatwierdzoną przez Sanepid dokumentację HACCP, aktywny terminal do płatności bezgotówkowych itp.

Sklep jest w pełni wyposażony w regały z oświetleniem led, lady, lodówki, zamrażarki, profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Jako nowość posiadam rollbar Perły do dystrybucji lanego piwa z kega do butelek (także zatwierdzony przez Sanepid).
W lokalu jest klimatyzacja 5kW, monitoring i alarm.

Istnieje możliwość odkupienia towaru po cenie zakupu po zrobieniu remanentu.

Odstępuje w pełni przygotowany, działający sklep do dalszego prowadzenia.

Cena za najem lokalu do ustalenia z właścicielem budynku.

Więcej i informacji pod numerem telefonu.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • lubelskie
Miasto Parczew
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 20000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej