• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-06-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #55964

Odstąpię sklep spożywczo-monopolowy

Sklep spożywczo monopolowy, działający w bardzo dobrym miejscu . Sklep ciągle przynosi dobre dochody, rezygnujemy z chęci otwarcia innego interesu, gdzie ten sklep pochłonął by większość naszego czasu.

Sklep posiada wszelaki asortyment tj. alkohol, papierosy, nabiał, pieczywo, słodycze, warzywa i owoce. Klienci twierdzą, że zawsze znajdują u nas coś , czego nie ma w żadnym innym sklepie. Mimo bliskiego sąsiedztwa Intermarche , sklep ma cały czas stałą zadowoloną klientelę.

Lokal znajduje się w lokalu użytkowym na parterze w pobliżu wielu bloków i plaży ,bardzo niski czynsz najmu . Powierzchnia lokalu to około 60m i mieści więcej niż może się wydawać. Lokal posiada klimatyzację.

Sklep odstępuje ze wszystkim co w nim jest. To oznacza, że w kwocie otrzymują Państwo całe wnętrze sklepu, tj regały, oświetlenie, lodówki, lady chłodzące, wagi i krajalnice, a także cały towar znajdujący się w sklepie! Jako gratis jest też cały know-how firmy jak i kontakty do dostawców. Wszystko podpowiem i doradzę:)

Obroty w sklepie oczywiście udostępnię osobom zainteresowanym.

Serdecznie zapraszam, bo to dobra okazja do poprowadzenia dochodowego i spokojnego biznesu, bez nerwów które towarzyszą tak często w pracy na etacie :)

Na wszystkie pytania odpowiem pod nr tel.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Iława
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 120000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej