• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-06-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #37822

Odstąpię sklep spożywczy

Lokal znajduję się w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku, na ulicy Rajskiej, głównym ciągu komunikacyjnym ścisłego centrum miasta. Bardzo dobrze prosperujący i dochodowy biznes, zarówno w sezonie turystycznym jak i poza nim. Wypracowani przez lata stali, okoliczni klienci, klient przechodni oraz całoroczny klient turysta z całego świata.

Przed sklepem znajduje się szeroki chodnik, mnóstwo miejsc parkingowych oraz bardzo ruchliwa ulica. W otoczeniu sklepu znajdują się: galeria handlowa, placówki banków, placówki medyczne,punkty gastronomiczne, liczne apartamenty dla turystów oraz hotele.
Punkt posiada okazałą witrynę doskonale widoczną z zewnątrz oraz reklamy świetlne.

Sala sprzedaży ponad 70m2, w większości samoobsługowa, klimatyzowana, w pełni wyposażona: nowy duży monopol, lodówka stock, kontraktowany stojak na wina, kontraktowana duża szafa na papierosy. Następnie regulowane przyścienne regały metalowe jak nowe, spora gondola metalowa na środku sali sprzedaży, stojak na pieczywo, stojak na podstawowe warzywa i owoce, dwie zamrażarki (lody, mrożonki), podwójna lodówka nabiałowa oraz nowe lodówki: coca cola, gr, żywiec, carlsberg, kompania piwowarska oraz jedna do własnej dyspozycji. Całość wraz z innymi regałami, stojakami tworzy bardzo spójną elegancką całość.
Ponadto sklep przystosowany jest do sprzedaży wędlin i serów. We współpracy ze znaną, bardzo dobrą marką wędlin na pomorzu, posiada lodówkę oraz krajalnicę.
Dodatkowym atutem jest, przyznana naszemu punktowy kolektura Lotto przyciągająca coraz to nowych klientów oraz stałych graczy Lotto.

Zaplecze ok 30m2, magazyn, toaleta, biuro oraz pomieszczenie socjalne.

Umowa najmu na lokal do 2020 roku z możliwością przedłużenia.
Czynsz najmu bardzo atrakcyjny jak na tą lokalizację.

Kwota odstępnego to cena za prywatne wyposażenie sklepu, nakład pracy wniesiony w remont i dostosowanie lokalu oraz bardzo dobrze prosperujący, dochodowy, gotowy do przejęcia biznes.

Do ceny należy doliczyć kwotę za stan towaru, obecny w dniu przejmowania sklepu.
Data przejęcia do ustalenia indywidualnie.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 30000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej