• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-03-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #58133

Odstąþię sklep z akcesoriami party, balonami

Sprzedam gotowy biznes – sklep stacjonarny z akcesoriami party oraz balonami z helem w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Krakowa.

Firma cały czas dobrze prosperuje.
Inwestycja pozwala kupującemu rozpocząć działalność bez dodatkowego wkładu finansowego od pierwszego dnia.
Firma działa nieprzerwalnie od 2020 roku. Ma już stałą bazę swoich klientów oraz sukcesywnie przybywają cały czas nowi klienci. 5 gwiazdek w Google – bardzo dobrze oceniana firma przez klientów.

Oprócz sklepu stacjonarnego firma zajmuje się również współpracą z innymi firmami w zakresie wykonywania dekoracji balonowych tj. bramy balonowe, girlandy, ścianki na różne okazje, eventy, otwarcia - bardzo duża marża.

Przekazujemy również dostęp do fb oraz instagrama gdzie jest utworzona już spora społeczność, a także kontakty do hurtowni z wynegocjowanymi już rabatami na towar.

Bardzo mi zależy, żeby firma funkcjonowała dalej jak najlepiej ponieważ włożyłam bardzo dużo serca i czasu w jej rozwój, dlatego oferuję swoją pomoc od pierwszych dni. Wszystkiego nauczę, tak żeby nowy właściciel czuł się pewnie od samego początku :) Jest to bardzo przyjemny biznes, każdy klient wychodzi ze sklepu zadowolony, czy to dziecko czy dorosły. Niezadowolonych klientów brak. Niestety muszę sprzedać biznes, z powodów osobistych.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 95000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej