• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-07-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #52269

Odstąpię sklep z odzieżą outlet

Sprzedam/odstąpię , sklep z odzieżą outlet . Sklep zlokalizowany jest w bardzo dobrym punkcie w Krakowie. przystanki, sklepy, hotel, ciąg komunikacyjny.

Odzież markowa, brytyjska, Asos , Missguided , Boohoo, itp . W różnych rozmiarach pojedyncze sztuki.Można tez skupić się na swoim pomysle. Ja niestety jestem zmuszona zrezygnować ze względu na działanie w dobie covida. Dodatkowo sklep potrzebuje nowej siły. Dla osób, które dobrze odnajdują się w internecie - fb i ista i lubią się tym bawić, potrafią swoją osobowością działać na wszelkich transmisjach na żywo itp . Sklep przygotowany w pełni, działał sprawnie, ale nawet nie zdarzył się rozpędzić przez pandemie, przy dobrym rozkręceniu będzie na pewno dochodowy.

Cena zawiera mój wkład w biznes. W cenę odstępnego wchodzi cały biznes: Wyremontowany lokal, (bez czynszu, do dogadania z właścicielka ,ale nie jest duży) towar na wyposażenie.
Wyposażenie sklepu:
metkownice ,
meble
Manekiny
Lada
Lustra
Parownica
I towar -na obecna chwile to sukienki, spodnie, bluzki, stroje kąpielowe, spodnie , spódnice, wszytko co jest z ta działalnością powiązane np kontakt z hurtownia itp ewentualnie fb lista z baza obserwatorów, jeśli osoba będzie zainteresowana przejęciem nazwy.

Lokal cały czas działa wystarczy wejść i można sprzedawać. Posiadający stałych klientów z poprzedniego miejsca jak i zdobywający cały czas nowych. Wszelkich informacji udzielę osobiście.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 15000 zł
Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej