• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-06-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #43121

Odstąpię sklep z suplementami diety

Sprzedam działający biznes, który nie wymaga od nabywcy żadnego dodatkowego wkładu finansowego. Sklep działa od 3 lat i ma ugruntowaną pozycję oraz jest rozpoznawalną marką na lokalnym rynku.

Sklep przynosi przyzwoite zyski, ma stałą klientele (na spotkaniu oczywiście porozmawiamy o szczegółach - wgląd w księgi finansowe). Konkurencja w okolicy jest bardzo mała - tylko jeden sklep po drugiej stronie dzielnicy (4km). Dodatkowo w okolicy sklepu jest 5 siłowni.

Sprzedaży podlega cała marka. Logo, nazwa, strona internetowa (tu nigdy mi się nie chciało działać z wprowadzaniem i nadzorowaniem sklepu więc wprowadzonych jest tylko kilkanaście pozycji - miała działać informacyjnie, że sklep istnieje - osoba zainteresowana na pewno może wyciągnąć z tego dodatkowe pieniądze), Fp na Facebooku (ponad 1400 followersów), Stopka w google super wypozycjonowana (Jesteśmy bardzo widoczni), towar, meble, banery, ulotki, wizytówki etc.

Atrakcyjne warunki współpracy z producentami oraz hurtowniami – przez kilka lat prowadzenia sklepu udało mi się wynegocjować bardzo dobre warunki zakupu odżywek, gwarantujące wysokie marże oraz częste gratisy.

Dużą zaletą sklepu jest NISKI CZYNSZ! w porównaniu do cen najmu w innych dzielnicach Warszawy, cena za lokal w takim stanie w pasażu handlowym (ruch na pasażu) jest bardzo atrakcyjna. Sklep posiada sale sprzedażową, mały składzik oraz łazienkę z zapleczem sanitarnym. Duże okna wystawowe ozdobione w tematyczne okleiny.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 45000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej