• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-01-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #46919

Odstąpię sklep z wędlinami i zdrową żywnością

Odstąpię dobrze funkcjonujący, w pełni wyposażony sklep z wędlinami i zdrową żywnością w Wieliczce.

Sklep znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji tuż obok Lidla, na wjeździe na osiedle zamieszkane głównie przez młode ciężko pracujące osoby. W budynku znajdują się również: apteka, szkoła, salony fryzjerskie i kosmetyczne, Lotto, Stomatolog, punkty odbioru paczek, Na przeciwko jest przedszkole, sklep z farbami, Punkt DPD i kilka innych firm. To daje spory przepływ klientów i dostęp do wielkiego parkingu z 200 miejscami postojowymi.
Sklep ma sporą grupę stałych zadowolonych klientów, których ciągle przybywa oraz sprawdzonych dostawców najwyższej jakości produktów spożywczych.
W ofercie ma wędliny, pieczywo, garmażerkę, nabiał, produkty naturalne i bezglutenowe w większości od regionalnych producentów (część z nich na wyłączność w Wieliczce).
Lokal został przystosowany tak by spełniać wszelkie wymogi sanepidu do prowadzenia sprzedaży produktów świeżych i wyposażony w odpowiedni sprzęt renomowanych marek (lodówki, krajalnice, regały, wagi itp.).
Dodatkowo posiada banery reklamowe na zewnątrz budynku, ogrodzeniu Lidla oraz przy wjeździe z głównej drogi na osiedle.
Sklep można przejąć w całości (nawet z logo i personelem) ale nie koniecznie (np. miejsca na reklamę mogę odstąpić sąsiednim firmom).
Wszystko jest zorganizowane tak, że można od razu poprowadzić sklep i zarabiać. Szczególnie dla osób mogących otrzymać dofinansowanie na start i/lub zatrudnienie pracownika.
Na wszystkie sprzęty i towar wystawiam faktury.
Szczegółowych informacji udzielam osobiście.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Wieliczka
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej